Kretingos rajono Salantų kultūros centras

  • Padidinti šriftą
  • Šrifto dydis p/nutylėjimą
  • Sumažinti šriftą
Pradžia Apie mus Skyriai Juodupėnų skyrius

Juodupėnų skyrius

El. paštas Spausdinti PDF

Juodupėnų skyrius

Juodupenu_pastatas

2005 m. uždaryta Juodupėnų pradinė mokykla.  2008 m. pradėtas renovuoti pirmas pastato aukštas. Gegužės 9 dieną Kretingos kultūros centro Juodupėnų filialas persikėlė į naujas patalpas.  2010 metais sausio 1 dieną Juuodupėnų filialas prijungtas prie Salantų kultūros centro. Pastatas renovuotas 2011 metais. Jame įsikūrė medicinos punktas, biblioteka, kaimo bendruomenė ir Salantų kultūros centro Juodupėnų skyrius.

Kolektyvai

vaiku_kolektyvas_juodupenai

Vaikų improvizacinis būrelis "Kurk, dainuok, improvizuok"

(Vad.Brigita Valinskienė)

Nuo 2011 metų susikūrė vaikų vokalinis ansamblis „Spindulėlis“.( vad. Jurgita Girdžiūnienė).  Meno vadovė su ansambliu koncertavo Erlėnų, Laivių, Žvainių, Salantų ir Juodupėnų bendruomenėse, taip pat dalyvavo įvairiose šventėse, renginiuose ir konkursuose.  Repertuaras platus. Linksmos ir nuotaikingos dainelės apima ne tik lietuvių liaudies dainas, ratelius žaidimus, bet ir šiuolaikinę muziką. Nuo 2014 metų birželio vidurio šiam kolektyvui pradėjo vadovauti meno vadovė Brigita Valinskienė, kuri šį ansamblį pavadino improvizaciniu būreliu „Kurk, dainuok, improvizuok“. Šiame būrelyje vaikai drąsiai reiškia savo norus, idėjas ir jas realizuoja koncertuose.


juod_misrus_ansamblis

Mišrus ansamblis

(Vad. Brigita Valinskienė)

2011 metais su neblėstančia atsakomybe ir meile muzikai Juodupėnų vokalinis moterų ansamblis vadovaujamas Jurgitos Girdžiūnienės, populiarina lietuvių liaudies muziką, dalyvauja įvairiose apskrities ir rajono šventėse, konkursuose, bei renginiuose. Jau nuo 2014 metų Jurgita Girdžiūnienė išėjo motinystės atostogų ir šiuo metu ją pavaduoja meno vadovė Brigita Valinskienė, kuri tęsia toliau šio kolektyvo veiklą ir puoselėja dainavimo, muzikavimo tradicijas.  Taip pat kolektyvas pasipildė naujais dalyviais, naujomis dainomis ir įvairaus žanro kuriniais.

 

Tradiciniai renginiai

Vasario 16
Motinos diena
Vasaros šventė
Rudens derliaus šventė
Kalėdinė šventė vaikams
Naujametinis karnavalas

Atnaujinta 2016-01-05