Naujienos

Adventinis padėkos vakaras Salantuose

adventinis
0
Adventas – asocijuojasi su laukimu. Tikintys Dievu žmonės laukia Jėzaus atėjimo, kiti gi laukia Kalėdų kaip šeimos šventės. Adventas geras laikas pamąstymui apie tai, kas iš tikrųjų mums svarbu ir ko mums reikia, kam norime padėkoti ir atleisti, su kuo norime susitikti ar galbūt išsiskirti. Tad truputėlį stabtelti nuo šventinio pasiruošimo šurmulio ir pabūti vieniems su kitais ketvirtadienio vakarą sukvietė Salantų kultūros centras.

 Adventiniame padėkos vakare „Advento taku, link šventų Kalėdų“ skambėjo šventinės nuotaikos kupinos dainos ir nuotaikingi šokiai. Salantų kultūros centro ir skyrių saviveiklininkai susitiko ne tik pagroti, pašokti ar padainuoti, bet ir aptarti naujus artėjančius darbus, pabendrauti tarpusavyje.

Renginio staigmena žiūrovams – susitikimas su nuostabia teatro, televizijos, kino ir poezijos aktore – Virginija Kochanskytė. Ji renginio dalyvius šmaikščiais, lyriškais, o kartais ir sarkastiškais pasisakymais pakvietė į gyvenimo kelionę. Savo spektakliu aktorė sužavėjo visus be išimties: vieni skardžiai kvatojo, kiti braukė ašarą, o treti, lyg pažinę save aktorės personaže, nedrąsiai šypsojosi.
Už nuveiktus darbus, įvykdytus projektus ir kitus nuopelnus maloniais suvenyrais buvo apdovanotos Salantų kultūros centro skyrių vedėjos, saviveiklininkai, meno kolektyvų ir miesto bendruomenės nariai. Visiems tartas didelis ačiū už tai, kad visus metus buvo kartu ir savo šypsenomis bei palaikymu įkvėpdavo naujiems iššūkiams, naujiems pokyčiams ir dideliems darbams.
Salantų kultūros centro inf.
Skip to content