Naujienos

Atvelykio šventė Salantuose

atvelykis
0
Pavasaris asocijuojasi su laisve ir laime. Pavasarį, pajutę pirmuosius saulės spindulius pro savo langą, prabundame su ugnele, jausdami, kad nuveiksime ką nors labai linksmo ir gero.
Su tokia, pavasariškai gera nuotaika, trankiai švęsti Atvelykio į Salantų kultūros centrą rinkosi muzikantai, miesto gyventojai ir svečiai.

Salantuose Atvelykis tradiciškai švenčiamas su liaudiška muzika. Todėl į renginį „Margo svieto – margi muzikantai“ suvažiavo gausus būrys kapelų ir instrumentinių ansamblių iš Žlibinų, Kurmaičių, Laivių ir, žinoma, Salantų. Žiūrovus linksmino, kartu padainuoti ir patrepsėti kvietė Salantų meno mokyklos instrumentinis ansamblis (vad. Stasys Jucys), muzikantas, meistriškai valdantis koncertiną – Stasys Gailius, Laivių skyriaus kapela (vad. Vaclovas Kaubrys), pirmąkart Salantuose koncertuojanti Kurmaičių skyriaus liaudiška kapela „Kormatē“ (vad. Darius Brazdeikis), kolektyvas „Rokunda“ (vad. Alfredas Lučinskas) ir šventės pabaigą dovanojusi Salantų kultūros centro kapela (vad. Petras Pučkorius).
Padainavę, pora poron susikibę palingavę, namine gira ir kepta duona pavaišinti šventės dalyviai ir žiūrovai buvo išlydėti su geriausiais linkėjimais ir pažadais, kad susitiksime dar ne kartą.
Salantų kultūros centro informacija
Skip to content