Naujienos

Atvelykio vakaronė Žvainiuose

Atvelykis_Zvainiuose_small
0
Susirinkusius į septintą kartą organizuojamą Atvelykio vakaronę ,,Mes sulaukėm šv. Velykų” pasitiko ,,Amatų mokyklėlės” dalyvių riešinių, kitų velykinių mezginių bei Salantų dienos veiklos centro surengta bendra paroda. ,,Amatų mokyklėlėje” ,,Riešinių mezgimas” Žvainiuose dalyvavusioms ir į parodą savo mezginius atnešusioms  Romualdai Dvarionienei su dukra Edita, Aldonai  Matavičienei, Marijonai Einikienei, Danutei  Bertašienei, Gražinai Selkauskienei, Sigutei Gikarienei, Irenai Šetkienei, Rimai  Bertašiutei, Editai Dobrovolskienei vakaro metu buvo įteiktos padėkos, velykiniai suvenyrai ir gėlės.

,,Pačios gražiausios pavasario šventės- Velykos atvėrė vartus į pavasarį, o vis aukščiau į dangų pakylanti saulė pažadino žemę. Ir vėl dienos ims skubėti lyg upės, lauks vėl darbai dideli…”- šiais žodžiais projektinę tradicinę Atvelykio vakaronę ,,Mes sulaukėm Šv. Velykų” žemaičių tarme pradėjo renginio vedančiosios Mortelė ( Jadzė Venckuvienė ) ir Marcė ( Aušra Dvarionienė ). Glėbį saulės šilumos, nuotaikos labai geros , daug linksmybių įvairių  vakaro pradžioje linkėjo ir savo programėlę parodė  ansamblio ,,Imbarietės” ( vad. A. Dvarionienė ) dalyvės. Projektinėje vakaronėje koncertavo Kretingos rajono kultūros centro Rūdaičių filialo kaimo kapela, vadovaujama Stasio Lukauskio. Vedančiosios susirinkusiems vakaronės dalyviams nepamiršo palinkėti ir stiprių margučių. Patys gražiausi, įvairiom spalvom išmarginti , pačių pagaminti margučiai tą vakarą buvo įteikti į renginį atvykusiam svečiui rajono  vicemerui V. Ročiui, Imbarės seniūnui A. Turauskiui, Laivių bendruomenės pirmininkei I. Šetkienei, Imbarės bendruomenės seniūnaičiui A. Gikarui.

Svečiai dalyviams palinkėjo sveikatos, geros nuotaikos, gyvenimo džiaugsmo. Palinkėjo dar labiau padėti vienas kitam, dalintis pavasario šiluma, gera nuotaika, gerumu. Vakaronės dalyviams netrūko linksmybių klausant Sauliaus ir Antano dueto atliekamų dainų ir muzikos. Projektą, kurio metu buvo organizuoti trys renginiai – ,,Amatų mokyklėlė” ,,Riešinių mezgimas”, susitikimas su ,,Žolinčių akademijos” prezidente D. Kunčiene tema ,, Kaip pasiruošime Velykoms?” ir Atvelykio vakaronė ,,Mes sulaukėm Šv. Velykų” iš dalies finansavo Kretingos rajono savivaldybė, parėmė ūkininkai, bendruomenės nariai.

Fotogalerija

Aušra Dvarionienė

2012-04-14

Skip to content