Naujienos

Birželio 1-ąją Žvainių kultūros namuose

Vaiku_gynimo_Zvainiai_small
0
Pirmoji vasaros diena prasidėjo gražia švente. Nuo 1950 metų birželio 1 – oji  beveik visame pasaulyje yra minima kaip Tarptautinė vaikų gynimo diena. Tai tarsi kasmetinis priminimas suaugusiems, jog vaikai taip pat turi teises, kurias reikia gerbti ir saugoti. Vaikai turi teisę gyventi nieko nebijodami, turi teisę gyventi su mama ir tėčiu, gali lankyti darželį, mokyklą, turi teisę į medicininę pagalbą sergant, vaikai turi jaustis saugūs ir vienodai svarbūs, gali sakyti savo nuomonę ir turi teisę žaisti.Tarptautinę vaikų gynimo dieną- birželio 1-ąją susirinkę vaikai, jaunimas ir jų tėveliai Žvainiuose paminėjo galvodami ir žaisdami šaškėmis. O norinčių išbandyti save ir susirungti tikrai netrūko.

Prie šaškių lentų susėdo aštuoniolika žaidėjų, o juos atidžiai stebėjo ir rezultatus fiksavo šaškių –šachmatų mokytoja iš Salantų Ramunė Ruginienė, dalyvius palaikė susirinkę bendruomenės nariai, tėveliai, broliukai ir sesutės.

Po sužaistų partijų paaiškėjo ir šaškių varžybų nugalėtojai: vaikų ir jaunimo tarpe I-oji vieta atiteko žvainiškiui  Aurimui Dobrovolskiui, II-oji- Dovydui Motužiui iš Imbarės kaimo, III-oji vieta atiteko trims žaidėjams, surinkusiems vienodai taškų- Dovydui Dvarionui  ir  Sigitui Daugnorai  iš Žvainių, Laimai Motužytei iš Imbarės k. Suaugusių tarpe I- oji vieta atiteko žvainiškiui Jurgiui Dvarionui, II- oji – Janinai Motužienei iš Imbarės k., III-oji – Adomui Gikarui iš Gaivališkės kaimo.Visiems šaškių varžybų dalyviams renginių organizatorė Aušra Dvarionienė kartu su rungtynių teisėja Ramune Ruginiene įteikė padėkas už dalyvavimą varžybose, o nugalėtojams – padėkas ir medalius. Renginio organizatorė A. Dvarionienė linkėjo tėveliams neprarasti gebėjimo svajoti, o vaikams – padėti tėveliams tas svajones įgyvendinti ir svajoti apie savo ateitį. Kartu su seniūnaičiu  Adomu Gikaru vaikams palinkėjo geros, šiltos vasaros, nepaprastai gražių įspūdžių atostogų metu ir pakvietė visus pasivaišinti  tėvelių paruoštomis vaišėmis. Vaikai ir jų tėveliai namo išsiskirstė pakylėti, o veiduose spindėjo jų šypsenos…

Fotoalbumas

 

Skip to content