Naujienos

Būti sveikam – būti savimi

Zolinciai_small
0
Į šeštadienį, kovo 24 d. vykusią popietę “Būti sveikam – būti savimi” ir “Kaip pasiruošime Velykoms” susirinkusius imbariškius sveikos gyvensenos bei Velykinių valgių gamybos receptų mokino atvykusi “Žolinčių akademijos” prezidentė Danutė Kunčienė iš Kauno. Viešnia susirinkusiems papasakojo apie tai, kaip pati kapstėsi iš sunkios ligos, o vėliau išmoko gyventi sveikai.

Šiandien savo patirtimi, sukaupta informacija apie sveikatą dalijasi su kitais. Lektorė pasakojo, kad kiekvienas iš mūsų turime išmokti atrasti laiko sau: maldai, meditacijai, atrasti vidinę ramybę. Kiekvieną dieną sutikti kaip didžiausią turtą ir, aišku, padėkoti už tai Dievui. Susirinkusius popietės dalyvius pamokino “tinginio mankštelės”, kuri yra daroma ryte, dar gulint lovoje. Lektorė, mokydama sveikos gyvensenos subtilybių bei pasakodama, kaip tinkamai naudoti įvairias žoles, jų sėklas, sakė: “Siųskite meilės visam pasauliui… Mūsų visų pradžia iš sėklos, o sėklos – mūsų ateities maistas…”
“Žolinčių akademijos” vadovė Danutė Kunčienė imbariečiams atvežė savo surinktų augalų sėklų, aliejaus, tepaliukų. Sveikuolė mielai pasidalijo Velykų valgių receptais, kurie taip pat ruošiami iš sėklelių, žolelių, aliejų ir pan. Popietės dalyviai turėjo progos pavartyti jos pačios išleistas knygeles “Metų laikai mums” su daugybe įvairių receptų įvairioms kalendorinėms šventėms bei “Slėpinys sėkloj” – receptai iš sėklų.
Popietė dalyviams neprailgo, nes juos svajingais romansais užbūrė vietos ansamblis “Imbarietės” (vadovė Aušra Dvarionienė), o vėliau, visiems popietės dalyviams susėdus prie stalo, buvo galima paragauti sumanių šeimininkių paruoštų sveikuoliškų salotų, mišrainių, sausainių, naminės duonos bei atsigaivinti ką tik išspaustomis morkų sultimis.

Aušros Dvarionienės nuotraukos


Skip to content