Naujienos

Fotomenininko Jerry Holsopple (JAV) paroda „Akmeninės vizijos“

0
Salantų kultūros centre šiuo metu eksponuojama fotomenininko Jerry Holsopple (JAV) paroda „Akmeninės vizijos“! Kviečiame užsukti apžiūrėti!
Jerry Holsopple – Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenantis žymus menininkas, fotografas, videografas, menų mokslo daktaras, dėstantis fotografiją, skaitmeninę vizualizaciją ir komunikaciją Virdžinijos valstijų krikščioniškame universitete (Eastern Mennonite University), buvęs ilgametis Klaipėdoje įsikūrusio LCC tarptautinio universiteto profesorius.
Sužavėtas Baltijos šalių landšafto ir kultūrinio kraštovaizdžio, Jerry Holsopple net du dešimtmečius, kartu su studentų grupėmis iš JAV, atvykdavo į Lietuvą, neaplenkdamas Kretingos rajone esančios Orvidų sodybos. Fotografijų paroda „Akmeninės vizijos“ – tai šių apsilankymų patyrimai, įkvėpimai ir ieškojimai.
Tūkstančiai autoriaus regėtų akimirkų sodyboje išsivystė į individualų santykį su Viliaus Orvido kūryba ir pasaulėžiūra, kurioje vyrauja gilus ryšys su gamta, tikėjimu, juntamas okupacinio režimo traumų palikimas.
Paroda pirmą kartą pristatyta 2023 m. rugsėjo 9 d. Europos paveldo dienų renginyje „Gyvasis paveldas: meistriškumo laboratorija Orvidų sodyboje“.
Nuoroda į menininko Jerry Holsopple kūrybos darbų svetainę: https://www.jerryholsopple.com/
Skip to content