Naujienos

Gyvosios istorijos diena KURŠĒ ONT IMBARIES 2022

0
Su Perkūno griausmais, žvengiančiais žirgais, atgimusiais padavimais, degančiomis bačkomis, skambančiomis dainomis, įnirtingomis kovomis, šauniaisiais svečiais iš Latvijos, Estijos, Čekijos ir visos Lietuvos, senųjų protėvių prisiminimu, gražia bendryste ir didelėmis pastangomis, stengiantis sukurti gilų, be jokios pompastikos ar paviršutiniškumo reginį praūžė KURŠĒ ONT IMBARIES 2022!
Dėkojame visiems buvusiems ir kartu kūrusiems kuršių genčiai atminti skirtą gyvosios istorijos dieną! Dideliausiai dėkojame kuršių genties rekonstrukcijos klubui PILSOTS, raitiesiems skautams RAITIJA, VšĮ Ceklio kuršiai, visiems amatininkams, lektoriams, rekonstruktoriams, dainoriams, atlikėjams!
Projektą iš dalies rėmė Lietuvos kultūros taryba, Kretingos rajono savivaldybė.
Taip pat prie renginio prisidėjo asociacija Teisi ir šviesi Kretinga, UAB MOON TOURS, DUNDULIS, parduotuvė GVIGĖ. Ačiū už pagalbą ūkininkui Mindaugui Narvilui, šienpjoviams ir savanoriams Valdui Grigaičiui, Imantui Velykiui, Astijui Stonkui, Juozui Rapaliui, už etnopramogų priemones Jonui Kavaliauskui. Dėkojame už rūpestį Salantų ugnegiasiams!
AČIŪ! Už mūsų senuosius probočius! 💪
Rasos Grigaitytės fotografijos.
Salantų kultūros centro informacija
Skip to content