Naujienos

Į šventę sukvietė mylinčius šokį

Suokuom, suokam_small
0
Jau ne pirmus metus salantiškiai organizuoją įspūdingą liaudies šokių šventę “Šuokuom, šuokam ė da šuoksem…”.

“Ak, laike, sustok. Mes taip pasiilgę dainos ir šokio, neskubių tavo žingsnių, kad darbai visi nors trumpam pasimirštų… dovanokim akimirkas… sau”, – kvietė renginio vedėjai Alma Preibienė ir Vidmantas Budrys.
Ši šventė, kuri, kaip ir tikėjosi salantiškiai, tapo tradiciniu, draugėn sukvietė liaudies šokio mylėtojus iš Kartenos. Kretingos bei Klaipėdos. Žiūrovams šokėjai dovanojo daug gražių akimirkų, o šie atsilygino audringais plojimais ir šypsenomis.
Festivalio sumanytoja, Salantų kultūros centro šokių vadovė Alma Preibienė džiaugėsi, kad susirinko gausus būrys bendraminčių, kurie pabendravo vieni su kitais ir padovanojo nuostabią šventę salantiškiams. Kad šokiai nepabostų, trankias dainas ir melodijas “raitė” Salantų kultūros centro kapela, vadovaujama Evaldo Pučkoriaus.
Kultūros centro direktorė Stasė Preibienė, pasidžiaugusi įspūdingais šokėjų pasirodymais, padėkos raštais apdovanojo šokių kolektyvų vadovus ir kvietė susitikti kitais metais tuo pačiu laiku ir toje pačioje vietoje.
Dar ilgai tąvakar netilo šokėjų šurmulys Kultūros centro salėje. Šokėjų kolektyvų vadovai ir nariai dalijosi patirtimi, prisiminimais, negailėjo vieni kitiems gerų žodžių, kvietė vieni pas kitus apsilankyti.

Vitalija VALANČIUTĖ

Fotoreportažas

Skip to content