Naujienos

Intelektualinis žaidimas „Mano kraštas – Lietuva“

intelektualinis
0
       Rugsėjo 22 dieną Salantų kultūros centre paminėta Baltų vienybės diena ir ta proga surengtas intelektualinis žaidimas „Mano kraštas – Lietuva“.

 

 

       Kiekvienam svarbu ne tik įdomiai praleisti laisvalaikį, bet ir pažinti, domėtis savo tautos praeitimi. Kasmet vis labiau populiarėjant įvairiems intelektualiniams žaidimams, nuspręsta panašų žaidimą suorganizuoti ir Salantuose. Bendradarbiaujant su Salantų gimnazija ir Salantų miesto bendruomene, Baltų vienybės dienai ir Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti buvo organizuojamas žaidimas „Mano kraštas – Lietuva“. Pažymint Lietuvos ir Latvijos (žemaičių, žiemgalių) susivienijimą prieš popiežiaus Grigaliaus IX paskelbtą Kryžiaus žygį, kurio metu buvo nugalėtas jo Kalavijuočių ordinas (1236 m. Saulės mūšis), žaidimo tema ir buvo apimanti svarbias datas ir vietoves Lietuvai. Žaidime dalyvavo trys komandos – Salantų gimnazijos mokiniai, mokytojai ir Salantų bendruomenės nariai. Renginyje netrūko daug intrigos, diskusijų ir žinoma juoko. Renginio metu skambėjo liaudiška muzika atliekama Salantų kultūros centro kapelos „Strazdelis“ (vad. P. Pučkorius).

      Kultūros centras dėkoja Salantų gimnazijos istorijos mokytojai Kristinai Mockuvienei už didelę pagalbą rengiant žaidimo užduotis ir prisidedant prie renginio organizavimo.

Fotogalerija

                                                                                                                                                          Salantų kultūros centro info

Skip to content