Naujienos

Intelektualios varžybos Vasario 16-osios proga

0

Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Žvainiuose buvo surengtos šaškių-šachmatų varžybos. Eilėmis apie Lietuvą susirinkusius dalyvius pasveikino renginio organizatorė Aušra Dvarionienė. Sveikinimo žodžius tarė apylinkės seniūnas Antanas Turauskis, Imbarės bendruomenės pirmininkė Bronė Buivydienė, Kretingos rajono kaimų bendruomenių asociacijos pirmininkas Jurijus Petrovas, kurie pasidžiaugė dalyvaujančiu jaunimu ir palinkėjo jiems gerų rezultatų.

Varžyboms teisėjavo Kretingos rajono socialinių paslaugų centro darbuotoja Ramunė Ruginienė.

Šachmatininkų tarpe nugalėtoju tapo Simonas Rimkus iš Skaudalių. Antrą vietą užėmė salantiškis Dovydas Venckus, o trečia buvo Kristina Ruginytė iš Tuzų. Šaškių varžybų dalyviai buvo suskirstyti į suaugusių ir jaunimo grupes. Jaunimo tarpe nugalėtoju tapo Antanas Lubys iš Imbarės, antras – imbariškis Dalius Zaleckis ir trečią vietą užėmė žvainiškis Vaidas Motuzas. Suaugusių grupėje prizines vietas pasidalino Žvainių gyventojai – nugalėtoju tapęs Gintaras Beniušis, antras – Vacys Venckus ir trečiuoju tapęs Dalius Daukantas.

Varžybose dalyvavo ir 7-9 metų amžiaus vaikai. Jų tarpe geriausiu šachmatininkų tarpe pripažintas Aurimas Dobrovolskis iš Žvainių, o geriausiais šaškių žaidėjais – Almantas Rimkus iš Skaudalių ir Laima Motužytė iš Imbarės.

Visi prizininkai buvo apdovanoti nugalėtojų taurėmis ir medaliais, kuriems įsigyti lėšų skyrė Salantų kultūros centras ir asociacija “Imbariečių draugija”.

Renginio dalyviams koncertavo vietos saviveiklininkai – gitaristų ansamblis, vadovaujamas Aušros Dvarionienės.

Skip to content