Naujienos

Įvyko IV-asis gyvos muzikos festivalis “Gyvasis vanduo”

gyv_vanduo
0

Salantų kultūros centre, Rugsėjo 28-ąją, nuvilnijo jau IV-asis gyvos muzikos festivalis “GYVASIS VANDUO”. Gyvos muzikos šventė šiemet stebino tiek žiūrovų, tiek atlikėjų gausa – festivalyje dalyvavo beveik 40 kūrybingų, gyvai grojančių ir dainuojančių atlikėjų bei grupių iš visos Lietuvos: Kretingos, Skuodo, Ylakių, Šiaulių, Vilniaus ir kt.miestų.

Festivalyje savo dainas ir muziką salantiškiams ir Salantų miesto svečiams dovanojo Skuodo Žadeikio gimnazijos moksleivių vokalinė grupė “GIMNAZISTAI” (Vad.Jolanta Raišutienė); Duetas Greta Pučkoriūtė ir Jurgita Baguckytė; svečiai iš Kretingos – Aurimas Zubernis, Tomas Rudys ir gyvos muzikos grupė (Gabrielė Kalniškytė, Rita Griciūtė, Domantas Ulevičius, Mantas Stuokus); Iš visos Lietuvos susibūrusi gyvos muzikos grupė “STUDENTAI” (Ovidijus Jonušas, Gedas ir Mantas Markušenkos, Sonata Sakalauskaitė ir Mantas Kaupys); “X-faktoriaus” finalininkai “Žemaitukai”; Salantų gimnazijos moksleivė Greta Zajančiauskaitė ir Salantų gimnazijos jaunesniųjų ir vyresniųjų ansambliai bei merginų duetas, vadovaujami Lenos Kaubrytės.

Pasak festivalio vadovo Vaclovo Kaubrio: “Svarbu, kad jaunimas tobulėja ir noriai dalyvauja. Džiaugiamės, jog dalyvių skaičius kiekvienais metais didėja. Tikimės didelio susidomėjimo ir kitais metais”.

 

 

 

 

 

 

Skip to content