Artimiausi renginiai

Jūratės Kadilės darbų parodos „ŠVENTINĖ KASDIENYBĖ“ pristatymas

0

Jūratės Kadilės paroda
„ŠVENTINĖ KASDIENYBĖ“
Gimiau 1970 m. Kauno rajone. Gan ilgai gyvenau Šiauliuose. Kaip ir daugelis vaikų – žaidžiau, piešiau, svajojau… Buvau iš tų nedrąsiųjų. Ramybės laikotarpiai, pergyvenimai, chaosai ir apmąstymai kasdienybėje, džiaugsmai ir nusivylimai – viskas stiprino ir augino mane. Šiandien nieko nekeisčiau ir nenorėčiau atsukti laiko atgal. Gyvenu dabartimi.
Po 8-ių klasių Šiauliuose sustiprintos dailės mokykloje, sekė studijos Telšių aukštesniojoje taikomosios dailės mokykloje (dabar VDA Telšių fakultetas). Mokiausi juvelyrikos. Todėl ir dabar jaučiu poreikį kiekvieną darbą atlikti juvelyriškai, nusismulkinti be ribų. Būtent šito išmokė juvelyrikos studijos, nors niekad neteko dirbti pagal specialybę. Puiki mokykla!
Vėliau sekė studijos Šiaulių universitete, dailės fakultete. Pedagoginis išsilavinimas labai padeda organizuojant ir vedant kūrybinius užsiėmimus.
Šiauliuose susipažinau su odininke Rene Banaitiene, kuri tapo autoritetu tiek kūrybine, tiek žmogiškąja prasme. Gaila, jos jau nebėra tarp mūsų. Labai didžiuojuosi galėdama save vadinti Jos mokine.
Gyvenu ir kuriu tarp Priekulės ir Liepojos.
Parodose dalyvauju nuo 2001m.
Šiai parodai surinkau beveik visus darbus, kuriuos turėjau. Pasirodo, esu labai turtinga. Gavosi toks „kokteilis“ – didesni, mažesni gaminiai iš odos, kuriuos norisi pačiai turėti. Vadinu juos „muziejiniais“ (neparduodamais). Parodoje taip pat pristatau aliejinę tapybą ir keletą grafikos darbų. Keli iš jų turi savo pasakojimus…

Skip to content