Artimiausi renginiai

Kalėdų eglės įžiebimo Salantuose programa

0

Ar jau su nekantrumu laukiate kada mūsų miestas pasipuoš šventiškais kalėdiniais rūbais? Gruodžio 10-ąją, sekmadienį kviečiame į šventišką Salantų Kalėdų eglutės įžiebimo vakarą, kuriame kažką sau ras tiek vaikai, tiek suaugusieji!

16.30 val. Salantų kultūros centro salėje lauksime mažųjų salantiškių, kurie patekę į „TAŠKO“ teatro pasaką „Trys elfai ir paslaptinga pirštinė“ gaus svarbią užduotį – atvykusiems elfams padėti surasti pamestą Kalėdų senelį. Kartu su elfais profesionalais – TYŠKE, TŪŠKE IR TOŠKIUMI leisitės į nutrūktgalvišką nuotykį – Kalėdų senelio paiešką!
Tik bendromis pastangomis suradę Kalėdų senelį galėsime įžiebti Salantų žaliaskarę ir tikimės, kad tai įvyks 17.30 val.!

18.00 val. Kalėdų eglutei įsižiebus, visus kviečiame į jaukų šventinį EVELINOS SAŠENKO (kartu su Pauliumi Zdanavičiumi bei Nerijumi Bakula) koncertą kultūros centro salėje. Džiazo, tango, chanson, kino, miuziklų ir kt. pobūdžio muzikos atlikėja kviečia bendrauti pačia nuoširdžiausia – muzikos kalba, kuri padeda sušilti ir dalintis šventiniu džiaugsmu su šalia esančiu. Spalvingas populiarių ir gerai žinomų kalėdinių dainų asorti turėtų patikti įvairiausiems skoniams! Gražaus švenčių laukimo!

Skip to content