Naujienos

Kalėdų laukimo popietė Žvainiuose

KE_01_small
0
Aušra Dvarionienė

Švenčių laukimas kasmet yra kitoks. Tačiau, kad greičiau jos į visų namus ateitų, kad pajustume tą Kalėdų džiaugsmą ir mes, imbariečiai, gruodžio 10 popietę rinkomės įžiebti Kalėdų eglės prie bendruomenės namų Žvainiuose.

Linksmai sukosi rateliai, skambėjo Salantų kultūros centro dainininkų Vaclovo Kaubrio ir Aroldo Domarko atliekamos dainos apie žiemą, kai kelyje ateinančius pamatėme Kalėdų Senelį (Gintarą Paznioką) su pilnu maišu dovanų ir jo padėjėją anūkėlę Snieguolėlę (Daivą Stonkuvienę). Jie atnešė šventinę ugnelę, kuri, pasak Kalėdų Senelio, simbolizuoja, kad įžengėme į pačių gražiausių, pačių laukiamiausių švenčių laikotarpį.
Į šventę susirinko vaikučiai, nelankantys ugdymo įstaigų, galybė bendruomenės vaikų, kuriems Kalėdų Senelis ir Snieguolė atnešė dovanų – saldumynų. Į eglės įžiebimo šventę susirinko nemažas būrys bendruomenės žmonių, kurie panoro išvysti eglės įžiebimo ceremoniją bei drauge laukti stebuklo. O stebuklas įvyko… Imbarės bendruomenės seniūnaitis Adomas Gikaras visiems palinkėjo gražių švenčių, sveikatos, o renginių organizatorė Aušra Dvarionienė palinkėjo, kad šventinė šviesa, pripildžiusi širdis gėrio, džiaugsmo, viltingo laukimo neapleistų per visas šventes ir vaikučiai iš Kalėdų Senelio sulauktų dar daug dovanų. Snieguolei bei Kalėdų Seneliui ištarus stebuklingus žodžius, gražuolė Kalėdų eglė sužibo. Apie prasidėjusį šventinį laikotarpį “pranešė” ir danguje sutviskę fejerverkai…
Visi skirstėsi, linkėdami baltų Kalėdų, nors tą vakarą šviesu buvo ne nuo sniego, o nuo šiltų žmonių, jų sielų gerumo bei dėmesio.

Fotoreportažas

Skip to content