Naujienos

Laivių bendruomeniškumo stiprinimas

SAM_3448
0

Jau penkioliktąjį kartą Laivių skyrius šventė liaudiškos muzikos šventę – “Grok žemaiti, mušk į būgną, kad visiems čia linksma būtų”. Ji rengiama kiekvieną rudenį – kai jau nudirbti didieji darbai.

Šiemet šis linksmas tradicinis, jubiliejinis renginys buvo organizuotas kartu su Laivių bendruomene – muzika ir organizaciniai reikalai bendruomeniškumą dar labiau sustiprina. Taigi, tai buvo ne tik muzikos kapelų šventė, bet ir kasmetinė bendruomenės rudens vakaronė. Renginių organizatorė kartu su Aurelija Vaitkute, įsikūnijo į personažus Magdelę ir Onelę, vakarui suteikė linksmų akimirkų, kurias papildė muzikantas Antanas Latakas.

Muziką ir dainas žiūrovams dovanojo Salantų kultūros centro kapela ir jos vadovas Petras Pučkorius, liaudiškos muzikos kapela “Dar” iš Platelių su vadove Jurgita Antanaitiene bei Laivių skyriaus kapela su vadovu Vaclovu Kaubriu.

Turėjo atvykti ir daugiau svečių, bet sutrukdė ligos. Tačiau linksma buvo ir taip – tikrai netrūko gerų emocijų. Labai džiaugėmės atvykusiais svečiais: seniūnu Antanu Turauskiu, Žvainių skyriaus renginių organizatore Vitalija Valančiūte, Leliūnų bendruomenės pirmininke Ingrida Velykiene.

Laivių bendruomenės pirmininkė Irena Šetkienė parengė projektą, iš kurio dalį lėšų skyrėme itin maloniam bendruomeniškumui puoselėti: visi kartu gaminome saldumynus ir vėliau per šventę jais visus vaišinome.

Šventės rengėjos padėkojo svečiams ir patiems aktyviausiems bendruomenės nariams. Taip pat buvo pagerbti Rozalija bei Edvardas Česnauskiai. Jie kartu – jau pusę šimto metų. Šventės vakaras buvo pilnas gerų emocijų, šokio, nuostabių minčių.

Laivių skyriaus renginių organizatorė Rožė Žvinklienė

Skip to content