Naujienos

Laivių skyriuje popietė su žolininke

zolynai
0

Rugpjūčio 18 dieną Laivių skyriuje, prie žolelių arbatos, kartu su žolininke Egle Jačkonyte, vyko popietė „Žolelių gydomoji galia“.

Eglė Jačkonytė ne tik žolininkė, nuostabi menininkė, kuri piešia, vykdo įvairius edukacinius užsiėmimus jaunimui ir suaugusiems, bet ir puiki pašnekovė, mielai besidalinanti savo patarimais.

Popietė buvo labai įdomi, susirinkusieji diskutavo ne tik apie žolelių galias, bet ir apie žmogaus sveikatą, o Eglė mielai atsakinėjo į visus užduodamus klausimus ir dalijo žoleles moterims, kurios turi problemų su sveikata.

Visoms popietėms dalyvėms patiko skambūs menininkės žodžiai: „Kiekvienas sunkmetis, kiekviena nesėkmė ir net nelaimė – tai pamoka, raginimas atsipeikėti ir gyventi kitaip, negu iki šiol gyvenai. Reikia neužmiršti kiekvieną dieną padėkoti už tai kas gera: saulės spindulį, lietų, duoną, vandenį ir net už tai, kas atrodo nelabai gerai. Mokėkime džiaugsmą įžvelgti visame kame, tik taip tapsime laimingesni, laisvi ir nesuvaržyti.”

Apie šios moters sunkų ir nepavydėtiną gyvenimą, tai, kaip ji gydo žmones ir jiems padeda, galima paskaityti jos knygoje „Kiek pakelia sparnai“.

 

Laivių skyriaus renginių organizatorė Brigita Valinskienė

Skip to content