Naujienos

Mano šeima – mano lobis

0
Atskubėjusi gegužė vėl dovanojo tradicinę aštuntąją Šeimų šventę Mano šeima – mano lobis“ Salantų kultūros centro Žvainių skyriuje.
Ko jau ko, bet gražių jausmų, geros nuotaikos, nuostabių pasirodymų , šventinio jauduliuko ir jaukios bendrystės tikrai netrūko. Pačias nuostabiausiais dainas ir melodijas susirinkusiesiems dovanojo Salantų meno mokyklos ugdytiniai ir jų mokytojai.
Buvo ypatingai jautru ir miela stebėti šeimyninių ansamblių pasirodymus. Kiekvienas mūsų nuostabių draugų – Salantų meno mokyklos – pasirodymas buvo nepakartojai žavus ir dvelkė didžiule meile. Labai nuoširdi padėka Salantų meno mokyklos bendruomenei už kartu su mumis atrastą neįkainojamą Šeimos lobį. Labai ačiū jauniesiems atlikėjams, jų tėveliams, mokytojams ir meno mokyklos direktorei Silvijai Piluckienei. Labai vertiname gražią bendrystę.
Geros nuotaikos visiems pažėrė Imbarės krašto žmonių šeimos nuostabus ansamblis Žvaina“, vadovaujamas Antano Žvinklio. Jų dainos ir nuoširdus bendravimas abejingų nepaliko.
Imbarės seniūnas Antanas Turauskis pasidžiaugė šilta šeimyniška bendryste ir negailėjo gražių žodžių šauniems atlikėjams bei jų vadovams.
Bendrystė kiekvieną pavasarį pražysta pačiomis ryškiausiomis spalvomis, nes turime tiek daug nuostabių draugų, puikių kaimynų, darnią bendruomenę, vienijančią nuoširdžius žmones. Dėkojame visiems, buvusiems kartu.
Dalinamės šventės akimirkomis.
Skip to content