Naujienos

Metinį renginių ciklą vainikavo „Žiemos pasaka“

IMG_0157
0
Gruodžio 29 – osios vakarą Salantų kultūros centre atvėrėme duris į „Žiemos pasaką“.
Šventiškai nusiteikę, pasidabinę šypsenomis ir geromis nuotaikomis kultūros centro salėje rinkosi dainuojantys, grojantys, šokantys saviveiklininkai ir meną mylintys žiūrovai.
Naujametinį koncertą dovanojo saksofonistų kvartetas (vad. E. Pučkorius), Laivių skyriaus kapela

 (vad. V. Kaubrys), Juodupėnų skyriaus vokalinis ansamblis (vad. B. Valinskienė), Žvainių skyriaus vokalinis ansamblis su instrumentine grupe (vad. A. Žvinklys), folkloro ansamblis (vad. D. Venckienė), kapela (vad. P. Pučkorius), vokalinis ansamblis (vad. V. Kaubrys), mišrus vokalinis ansamblis (vad. P. Pučkorius), o pajudėti braziliškos muzikos ritmu kvietė linijinių šokių grupė „Mozaika“ (vad. Alma Preibienė).

Baigiantis koncertui, sveikinimo žodį tarė Salantų kultūros centro direktorė Stasė Preibienė. Ji dėkojo saviveiklininkams ir meno vadovams už neišsenkančią kantrybę, nuoširdumą ir bendradarbiavimą. Padėkos žodžiais ir suvenyrais taip pat buvo apdovanoti ir kiti aktyviausi kultūrinės veiklos dalyviai: tautodailininkai, „Bičiulių“ klubo, Salantų meno mokyklos, Dienos veiklos centro Salantų padalinio bendruomenės, Salantų miesto bendruomenės nariai ir kiti.
Šventės kulminacija tapo „Geros nuotaikos orkestro“ programa. Programą atliko Jotvilas Švirinas iš studijos „Grock“. Visi susirinkusieji dalyvavo improvizaciniame muzikinio kūrinio atlikime, naudodamiesi perkusiniais vamzdžiais.
„Žiemos pasaka“ – jau tradicija tapęs baigiamasis metų renginys, suteikiantis daug džiugių emocijų, bendrumo akimirkų ir kasmet sulaukiantis vis daugiau žiūrovų.
Salantų kultūros centro informacija
Skip to content