Naujienos

Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas Salantuose

vasario16_skc
0
Salantuose išklimingai ir nuoširdžiai sutikta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Jos paminėti susirinkęs nemažas salantiškių būrys turėjo puikią progą pamatyti ir išgirsti daug talentingų ir kūrybingų kolektyvų, kurie atliko ne tik skambias dainas ir energingus šokius, bet buvo galima paklausyti ir instrumentinės muzikos.

Šventiniame koncerte “Iš kartos į kartą” dalyvavo Salantų lopšelio-darželio “Rasa” vaikai (Vad.Jurgita Girdžiūnienė); Salantų gimnazija: jaunių tautinių šokių grupė (Vad.Simona Kutkevičienė), vokalinis ansamblis (Vad.Valentina Budrienė), solistė Benita Brazaitė (Vad.Valentina Budrienė); Salantų meno mokykla: akordeonų ansamblis (Vad.Sigutė Kryžauskienė), jaunučių choras (Vad.Alma Jazbutienė), solistas Linas Drąsutis (Vad.Vita Baužytė), instrumentinis ansamblis (Vad.Stasys Jucys); Salantų kultūros centras: folkloro ansamblis (Vad.Danutė Venckienė), vokalinis ansamblis (Vad.Petras Pučkorius), kapela (Vad.Petras Pučkorius). Suvieniję jėgas, kolektyvai sukūrė tikrą šventę ne tik salantiškiams, bet ir Salantų miesto svečiams.
Organizatoriai dėkoja kolektyvų nariams už šypsenas ir nuoširdumą; kolektyvų vadovams už sunkų darbą ir kantrybę, o įstaigų vadovams už bendradarbiavimą. 
Salantų kultūros centro renginių organizatorė Agnė Iljinienė
Skip to content