Naujienos

Padėkos vakaras „Esi stebuklas. Tikėk savim” – Žvainių skyriuje

padekos
0
Jau tapo nuostabia tradicija, artėjant gražiausioms metų šventėms – Kalėdoms, sukviesti Žvainių skyriaus saviveiklininkus, „Imbariečių draugijos“ akyviausius narius, rėmėjus, pagalbininkus ir visus, kurie per metus žengė koja kojon, kad įvyktų turiningi renginiai, kad visiems susirinkti draugėn būtų gera, į Padėkos vakarą „Esi stebuklas. Tikėk savim“.

Tokiame nuostabiame renginyje norėjosi kalbėti tik apie Gėrį, nors skeptikai ironizuotų, kad pasaulyje jo labai mažai. Tačiau, kaip yra pasakyta Šventajame Rašte, pasaulį gelbsti ne minios, ne kariuomenės, bet žiupsnelis meilės druskos ir tiesos šviesos. Kiekvienas iš mūsų esame Sėjėjas. O tie grūdeliai, kuriuos mes sėjame, tai gerumo, vilties ir meilės grūdai. Jie byra ne iš mūsų rankų. Jie byra iš širdies.

Rėmėjų dėka buvo puiki galimybė Padėkos vakaro dalyviams padovanoti nepakartojamą programą „Laiškai iš dangaus“. Tai kalėdinė gyvenimo pasaka, kurią „sekė“ Skuodo rajono kultūros centro Mosėdžio skyriaus moterų ansamblis „Volungėlės”, vadovaujamas Vitos Pajarskienės.
Tą vakarą Žvainių skyriuje netrūko mylimų ir laukiamų svečių, puikios muzikos ir skambių dainų, nuoširdžių šypsenų ir atvirų pašnekesių, dovanų ir širdingų palinkėjimų. Šventės metu pasidžiaugėme nuostabiais Žvainių skyriaus saviveiklininkais – vokaliniu ansambliu ir instrumentine grupe – bei talentingu jų vadovu Antanu Žvinkliu. Jo atsidavimas darbui šiemet buvo įvertintas – jam paskirta rajono Kultūros ir meno premija. Džiugu, kad ne tik mes patys didžiuojamės darniu Žvainių skyriaus ir „Imbariečių draugijos“ duetu, bet tai pastebėjo ir įvertino mūsų svečiai. Daug gražių žodžių ir šiltų palinkėjimų mums išsakė parapijos klebonas Juozas Rudys, Imbarės seniūnas Antanas Turauskis bei jo pavaduotoja Rima Vaičiulienė, Erlėnų bendruomenės pirmininkas Vytautas Vaičiulis, verslininkas Juozas Žilinskis su žmona Daiva.
Ačiū mylimiems svečiams už bendrystę su mumis. Artėjančių šv. Kalėdų proga negaliu dar kartą nepadėkoti visiems tiems nuostabiems žmonėms, be kurių Žvainių skyriaus veiklos neįsivaizduoju. Ačiū Jums kiekvienam asmeniškai ir visiems kartu. Mes tikrai esame darni komanda ir džiaugsme, ir bėdoje, ir dirbant įvairiausius darbus. Patys nuoširdžiausi padėkos žodžiai ir stipriausi apkabinimai „Imbariečių draugijos“ laivo kapitonei Daivai Stonkuvienei. Džiaugiuosi, kad mes galime plaukti vienoje įguloje.
Žvainių skyriaus vedėja Vitalija Valančiutė
Skip to content