Naujienos

Pats išmok ir kitam padovanok

Ismok_ir_Padovanok_small
0
Trečius metus Laivių kaimo žmonės renkasi į edukacinių renginių ciklą “Pats išmok ir kitam padovanok” Kultūros centro Laivių skyriuje, kad išmoktų kažką naujo, o išmokę galėtų savo rankomis pagamintus kūrinius ir kam nors padovanoti. Renginių tikslas yra tas, kad per bendrą kūrybinį darbą žmonės artimiau susipažintų, pasisemtų įdomių idėjų, perduotų jas kitiems, taip skleisdami gerąją patirtį.

Laivių skyriaus vedėja Stasė Butkevičienė pati domisi žmonių kūrybiniais darbais, dalyvauja mokomuosiuose seminaruose, o grįžusi savo patirtimi dalijasi su įvairaus amžiaus grupių žmonėmis.

Gegužės 24 dienos popietę bendruomenės gyventojai rinkosi pasimokyti sustabdyti nuostabias vasaros akimirkas, darant augalų, smilgų, gėlių, įvairių javų, nendrių, medžių šakų kilimus. Kaip sako Skyriaus vedėja – “visas grožis slypi paprastume, o pabuvus kartu – praturtėji ir išsineši su savimi šilumos ir bendrystės lašelį. Idėjų ateičiai turime ir jų nepritrūksime – daug ko išmokome ir daug dar ketiname išmokti”.

Fotogalerija

Skip to content