Naujienos

Akcija “Padėkime paukšteliams ir žvėreliams”

00_small
0

Vasario 5 dieną renginių organizatorė Aušra Dvarionienė surengė akciją “Padėkime paukšteliams ir žvėreliams”, kurioje dalyvavo Žvainių bendruomenės nariai.

Diena iškylai pasitaikė lietinga, vėjuota. Iš anksto akcijos dalyviai nusprendė, jog toli keliauti neteks. Žiemos išvargintas, maisto stingančias septynias stirnaites vietos gyventojai jau seniai matė einančias link Žvainių gyvenvietės, kurios, ieškodamos maisto ir įsidrąsinusios visu būreliu ateina net prie namų. Akcijos dalyviai klaidžiojantiems ir kenčiantiems nuo baltojo bado žvėreliams bei paukšteliams “iškėlė puotą” nurodytoje vietoje – ant kalnelio netoli Žvainių… Imbariškis Juozas Baltaras su sūnumi Juozuku arkliu į vietą atitempė pilnas žiemos roges gėrybių: obuolių, morkų, runkelių, bulvių, šieno, grūdų. O kiek dar duonos, pyragų sunešė kiti akcijos dalyviai. Sušlapę, kiek sušalę bendrovės gyventojai dienos įspūdžiais dalijosi susirinkę į bendruomenės namus, vaišinosi karšta arbata.

Ne tik akcijos metu žvėreliai pamaloninami. Imbarės kaime gyvenantis ūkininkas Justinas Sielkauskas visą žiemą globoja apie 14 stirnaičių, kurioms į tam skirtą vietą nutempęs jau 4 rulonus šienainio.

Skip to content