Naujienos

Poezijos ir romansų vakaras Laiviuose

071a
0

Ilgai puoselėta mintis suorganizuoti poezijos ir romansų atlikėjų šventę Laiviuose – įgyvendinta.  Šis renginio pavadinimas „Graži tu buvai, kaip žiedas aguonos“ pasirinktas iš kažkada girdėto, nepaprastai  gražaus, romanso žodžių.  Jų su malonumu klausosi daugelis žmonių, o neretai jie dainuojami įvairių progų ir susiėjimų metu. Renginio tikslas – paskutinį pavasario savaitgalį susirinkti draugėn,  padainuoti gražiausius romansus, paskaityti nuostabiausius poezijos posmus.

Ne vieną žiūrovą sugraudino ir sujaudino Laivių skyriaus mišraus vokalinio ansamblio atliekami romansai, Salantų kultūros centro mišraus vokalinio ansamblio atliekami ilgesingi ir jaudinantys kūriniai, o jaunieji gitaristai pradžiugino ne tik gitarų stygų virpinimais, bet ir atliekamomis dainomis. Į romansų ir gitarų skambesį  įsiliejo nuostabūs posmai, kuriuos skaitė vakaro dalyviai. Žiūrovai gausiai susirinkę į Laivių skyrių iš Laivių, Barzdžių, Salantų, Erlėnų negailėjo šiltų plojimų, šypsenų ir skleidė gerą nuotaiką.  Atlikėjams tai buvo pati nuostabiausia padėka. Renginio organizatoriai tikisi, jog ši šventė taps gražia tradicija – kiekvieną pavasarį bus kviečiami vis kiti romansų atlikėjai ir poezijos mylėtojai.

Organizatoriai dėkingi visiems, kas pritarė šiai idėjai ir padėjo ją įgyvendinti : Laivių skyriaus meno vadovei Lenai Kaubrytei ir Salantų kultūros centro meno vadovui Vaclovui Kaubriui, M.Valančiaus Laivių filialo bibliotekos vedėjai  Ramutei Reikienei.

Renginio metu taip pat gražiai ir prasmingai paminėta Tėvo diena.

 

Salantų kultūros centro Laivių skyriaus vedėja

S.Butkevičienė

Skip to content