Naujienos

Popietė senjorams „Metai lyg vėjas“

senjorams
0

Spalio 3 dieną į Laivių kultūros namus paminėti Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos rinkosi garbaus amžiaus senjorai.

„Senjorai – tai mūsų visų mamos ir tėčiai, seneliai ir proseneliai, artimieji, giminaičiai, draugai ir kaimynai. Vertybės, kurias mums įdiegė senoliai, jų perduota patirtis ateinančioms kartoms, yra visų mūsų neįkainuojamas turtas“- popietę „Metai lyg vėjas“ pradėjo renginių organizatorė Rožė Žvinklienė. Smagu ir gražu buvo, kai vienoje vietoje susirinko šventiškai nusiteikę senjorai, kai susitiko draugai ir kaimynai, kai atvykę svečiai draugiškai sėdo prie stalų.

Šios ypatingos šventės metu senjorams eiles skaitė Agnė Žvinklytė. Nuoširdžias dainas dovanojo Salantų kultūros centro folkloro ansamblis „Sėitova“, kurio vadovė Danutė Venckienė.

Buvo įteikti apdovanojimai: aktyviausiai porai – Daratai ir Aloyzui Mickams, aktyviausioms renginių dalyvėms – Mortai Brazdeikienei ir Joanai Ruginienei, aktyviausioms sportininkėms – Aldonai Dobrovolskienei ir Daratai Mickienei, už meilę gimtąjai kalbai ir gebėjimą valdyti plunksną – Jadvygai Dobrovolskienei, už meilę rankdarbiams – Valei Žvinklienei. Visiems senjorams buvo linkėta stiptios sveikatos ir ištvermės, ilgų ir laimingų metų, džiugių akimirkų ir sėkmės. Nors renginys tęsėsi keletą valandų, tačiau šventės dalyviams jis visai neprailgo, nes žaidimai, dainos ir gera nuotaika laiką, rodos, privertė sustoti.

Žvainių skyriaus renginių organizatorė Rožė Žvinklienė

Skip to content