Naujienos

Porciunkulės atlaidai Salantuose

salantai2019
0
   Salantų miesto šventė, garsėjanti savo giliomis tradicijomis eilinį kartą sukvietė tūkstančius kraštiečių iš visos Lietuvos ir užsienio. Tarp gausybės šventės renginių gražiai įsipynė E. Šeputaitės karpinių paroda „Nuo pradžios be pabaigos“, kuri buvo pristatyta Salantų kultūros centre, Salantų futbolo 90 – metis ir žinoma riboženklio SALONTA atidarymo ceremonija.

   Šventės metu vyko tautodailės ir amatų mugė, kurioje savo produkciją siųlė įsigyti prekeiviai iš visos Lietuvos. Prie Tūkstantmečio paminklo mugės lankytojus linksmino Salantų kultūros centro ir skyrių meno kolektyvai. Salantų Švc. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje vyko Šv. mišių atlaidų ceremonija, kurią papuošė gausus būrys maldininkų, bei muzikinė kompozicija „Ėjimas į Šviesą“, kurią atliko aktorė Aldona Kumpytė – Janušonienė kartu su styginių duetu. Po iškilmingos miesto šventės atidarymo ceremonijos į kurią atvyko pasveikinti Kretingos ir Skuodo rajonų valdžia, vakarop nuo Salantų regioninio parko direkcijos išsirikiavusi tradicinė šventės dalyvių eisena nužingsniavo linko parko stadiono, kuriame savo programą atliko linijinių šokių kolektyvai.

   Vakarinėje šventės dalyje, kurios metu jau buvo susirinkusi tūkstantinė klausytojų minia koncertavo „Žemaitukai“, televizijos šou „Du balsai – viena širdis“ dalyvės Gražina ir Reda, atlikėja Katažina bei grupė „Lietuvaičiai“. Renginį vainikavo triukšmingas fejerverkas. „Tikiu, kad Vasaros šventės įspūdžiai liks ilgai atmintyje“ – teigė Salantų kultūros centro direktorė Stasė Preibienė.

                                                                                                              Salantų kultūros centro info

Fotogalerija

Skip to content