Naujienos

„Mes – Lietuvos dalis“

IMG_1032
0

Mūsų istorija turtinga svarbiomis, pasididžiavimo vertomis ir minėtinomis datomis. Būtent vieną iš tokių datų – Vasario 16-tąją – minėjo į renginių ciklą susirinkęs gausus būrys salantiškių.
Renginių ciklas prasidėjo Kultūros centre vykusia „Bičiulių“ popiete – „Prisiglauskime prie skubančio laiko“, kurioje senjorai dalinosi prisiminimais apie Salantų sąjūdį ir mintimis apie laisvę. 

Lietuvos valstybės atkūrimo dienai taip pat buvo organizuojamos krepšinio bei stalo teniso varžybos seniūno taurei laimėti. I-ąją vietą krepšinio varžybose iškovojo Salantų „Vėjas“, antri liko Šateikių „Žalmedis“, o tretieji – Darbėnų „Darba“. Stalo teniso turnyre geriausias buvo V. Stankus, antoji vieta atiteko R. Narvilui, o trečias liko A. Joskaudas.
Vasario 15-tą dieną buvo laikomos Šv. Mišios, prie Nepriklausomybės paminklo padėtos gėlės ir uždegtos žvakės. Šiemet jau 99-tą kartą šventėme Vasario 16-ąją. Tad ir šventinis koncertas skirtas artėjančiam Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui pažymėti.

Susirinkusius į minėjimą sveikino Salantų miesto seniūnas, o savo koncertinėmis programomis džiugino lopšelio darželio „Rasa“ auklėtiniai (vad. V. Budrienė ir V. Baužytė), gimnazijos jaunučių ansamblis (vad. V. Budrienės), jaunučių ir jaunuolių šokių grupės (vad. D. Lubytė), solistė Benita Brazaitė (vad. Valentina Budrienė), meno mokyklos kanklių ansamblis (vad. S. Piluckienė), fortepijoninis ansamblis (vad. J. Samulionienė), jaunučių choras (vad. A. Jazbutienė), solistė Laura Dobrovolskytė (vad. V. Baužytė), akordeonų trio (vad. S. Kryžauskienė), kultūros centro folkloro ansamblis (vad. D. Venckienė), mišrus ansamblis (vad. Petras Pučkorius) ir linijinių šokių grupė „Mozaika“ (vad. Alma Preibienė).
Vasario 16-oji, tai didelė šventė, didi mūsų visų diena. Lietuviais esame mes gimę, bet tai dar ne viskas. Lietuviais reikia ir užaugti…

 

Fotogalerija

Salantų kultūros centro informacija

Skip to content