Naujienos

Rankdarbių paroda „Ten kur nuneša svajos“, skirta Lietuvos Valstybės dienai

laiviai
0
 Keletą kartų metuose, įvairioms progoms, Laiviuose rengiamos rankdarbių parodos. Šiais metais ji buvo kaip niekada turtinga savo darbais. Šią parodą surengti inicijavo Kretingos M.Valančiaus Laivių filialo vedėja Ramutė Reikienė, padedant Laivių bendruomenės moterims ir Laivių kultūros skyriaus darbuotojoms.

Ant stalų nugulė ilgais vakarais moterų išausti, išgyventi ir išsvajoti rankdarbiai.  Visi, atėję į parodos atidarymą, galėjo pasigrožėti savo kaimo moterų kurtais darbais. Pasibaigus parodos atidarymui buvo  įteikti gėlės žiedai toms, kurių rankos nepailsta ne tik nuo kasdieninių kaimo darbų, bet atrandančių laiko kūrybiniam darbui. Tai Valė Žvinklienė, jos marti Rožė Žvinklienė, Danutė Mikalauskienė ir jos dukra Valerija Žvinklienė, Ramutė Bertašienė, Kristina Vitkuvienė, Bronė Vasiliauskienė, Darina Reikaitė, Alma Petraitienė, Regina Alonderytė, Daiva Abrutienė, o salę papuošė Stasė Butkevičienė.

Parodoje „Ten, kur nuneša svajos“ išnertos staltiesės, servetėlės, pintos dėžutės, papuošalai, šalikai, kepurės, šlepetės, segės, paukšteliai, siuvinėti paveikslai.


Skip to content