Naujienos

Salantų kultūros centro Žvainių skyriuje vyko edukacinis užsiėmimas “Valgau sveikai – gyvenu gerai”

0
Balandžio 19 d. Salantų kultūros centro Žvainių skyriuje vyko edukacinis užsiėmimas “Valgau sveikai – gyvenu gerai”. Edukatorė “Žolinčių akademijos” prezidentė Danutė Kunčienė atskleidė daugybę naudingų patarimų susirinkusioms moterims apie savimasažą, minčių galią, judėjimo reikšmę ir, žinoma, apie skanius ir sveikus patiekalus.
Po masažo, buvo imtasi gaminti saulėgrąžų grietinę su įvairiais priedais ir skoniais, tepamus šaltibarčius, kanapių pieną, nebuvo pamirštas ir pavasario vitaminų šaltinis – meškinis česnakas (ragauta užtepėlės su meškinio česnako lapais ir anakardžių riešutais, pagaminta ir žalioji druska). sužinojome, kaip daiginti ir kaip vartoti daigintus baltuosius (neskrudintus) grikius. koks nuostabus buvo medus su erškėtrožių žiedlapiais ar su vingiorykšte. O viską vainikavo gardusis datulių šokoladas…
Edukacinio užsiėmimo dalyvės dar ilgai šnekučiavosi su viešnia Danute, ieškojo atsakymų į rūpimus klausimus ir dalijosi patirtimi bei patarimais.
Skyriaus vedėja V. Valančiutė dėkojo edukatorei Danutei Kunčienei už nuoširdų bendravimą, jaukų pasibuvimą, patarimus ir pamokas.
Skip to content