Naujienos

Salantuose įžiebta Kalėdų eglė

egles
0
Kalėdos – tai toks metas, kai visi mes kažkaip stebuklingai pasidarome geresni, kai visi, kaip susitarę, laisva valia atveriame savo uždaras širdis ir dovanojame tai, kas brangiausia – savo laiką, švelnumą, kantrybę ir šypsenas tiems, kuriuos mylime.
Pats pasiruošimas Kalėdoms yra savaime didelė šventė, suburianti mus bendram tikslui ir veiksmui. Šiemet Salantų kultūros centro iniciatyva miesto gyventojai, įmonių, parduotuvių savininkai ir įstaigų bendruomenės vienijosi bendram, šventiniam tikslui, pavadinimu „Gražinkime Salantus“.

Visą lapkričio mėnesį kvietėme gaminti rankų darbo dekoracijas, kuriomis buvo puošiama pagrindinė miesto gatvė.

Pasipuošę savo miestą, salantiškiai ir miesto svečiai, sekmadienio pavakarę rinkosi prie Tūkstantmečio paminklo dar vienam bendram tikslui – įžiebti Kalėdų eglę. Gausus būrys vaikų ir jų tėvelių aktyviai dalyvavo organizuojamuose žaidimuose, kartu su Kalėdų seneliu šoko ir dainavo bei dalinosi saldainiais. O vėliau, Salantų miesto seniūnui Kazimierui Galdikui tarus sveikinimo žodį, šventės dalyviai įžiebė pagrindinį Kalėdų simbolį – eglę. Šventinį renginį vainikavo ir abejingų nepaliko įspūdingas ugnies šou „Legenda apie ugnies sergėtojus“.
Salantų kultūros centro inf.
Skip to content