Naujienos

Šaškių-šachmatų turnyras Žvainiuose

Saskiu_small
0

Kovo 11- osios išvakarėse Žvainiuose vyko šaškių-šachmatų turnyras, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Turnyre dalyvavo ne tik Imbarės, bat ir aplinkinių kaimų – Laivių, Juodupėnų atstovai.

Visą sekmadienio rytmetį Žvainių kultūros namuose vyko įtampos kupinos kovos. Prie šaškių lentų varžėsi įvairaus amžiaus 15 žaidėjų. Šachmatais žaidė 3 jaunimo atstovai…
Visi nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais, padėkos raštais, o geriausiai turnyre pasirodžiusioms seserims Irmai ir Editai atiteko Imbarės seniūno Antano Turauskio šiam turnyrui įsteigtos taurės. Padėkos raštai už dalyvavimą turnyre buvo įteikti ir kitiems gerai žaidusiems dalyviams.
Visi dalyviai džiaugėsi galimybe pabūti drauge. Nuoširdžiai bendraujant, visi ragavo imbarietės Gražinos Selkauskienės iškepto pyrago, kitų vaišių. Jaukioje, draugiškojeaplinkoje pasidžiaugę vienas kitu, turnyro dalyviai rašė palinkėjimus Lietuvai… Išsiskirstė dėkodami ir linkėdami turnyro organizatoriams daugiau rengti tokių turnyrų.

Aušra DVARIONIENĖ

Fotoreportažas

Skip to content