Naujienos

Sausio 13-osios paminėjimas Žvainiuose

Zvainiai_sausio13
0

Lietingą sausio 13-osios vakarą į Žvainių skyrių rinkosi jaunimas, kaimo gyventojai. Laisvės gynėjų dienos paminėjimą pradėjo ansamblis ,, Imbarietės” daina ,, Laisvė”, kuri tapo tikru nepriklausomybės himnu visoje Lietuvoje.

Keturiolika renginio dalyvių uždegė žvakutes keturiolikai  Lietuvos nepriklausomybės ir laisvės gynėjų,  kurių atminimą susirinkę dalyviai pagerbė tylos minute. Susirinkusiems dalyviams buvo išdalinti paruošti lapai su eilėmis apie Sausio 13-ąją, laisvę, tėvynę, kuriuos  su dideliu pakylėjimu ir  be jokio pasiruošimo skaitė dešimt renginio dalyvių. Savo kūrybos eiles apie Sausio 13- ąją; laisvę skaitė ir Imbarės kaimo gyventoja Andžela Dvarionienė. Renginyje dalyvavęs Imbarės seniūnas Antanas Turauskis visiems linkėjo kuo daugiau stiprybės, tikėjimo ir,  kad meilė savo kraštui  kuo dažniau sutelktų mus. Renginio dalyviai buvo pakviesti pasivaišinti kareiviška koše (kurią išvirė Katrytė Puškorienė); pasišildyti karšta arbata.

Sausio 13- osios rytą   Žvainių skyriaus, Imbarės  bendruomenės pastato langai sužibo žvakių liepsnelėmis. Taip buvo  prisidėta  prie pilietinės akcijos ,, Atmintis gyva, nes liudija”.

Skip to content