Naujienos

Šeimos ir sporto šventė Laiviuose

0

Laivių bendruomenės gyventojai ir svečiai vasaros pradžią atšventė paminėdami tris progas – Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Tėvo dieną ir Lietuvos jaunimo metus. Šeimos ir sporto šventę surengė Laivių skyrius, vietos bendruomenė ir biblioteka.

Šventė prasidėjo netradicinėmis sporto varžybomis, kurias vedė Imbarės seniūnijos sporto klubo ,,Imbarė“ sporto renginių organizatorė Agnė Vaniuchina: šventės dalyviai mėtė smiginio strėlytes, kamuoliukus, baudas, šaudė, dalyvavo estafetėse –  jėgas išmėgino nuo mažiausio iki vyriausio.

Vienas prizas buvo įteiktas šios šventės pačiam aktyviausiam dalyviui, kuris savo jėgas išbandė visose rungtyse: tai- penkiametis Danielius Girdžiūnas iš Skuodo rajono.

Pasibaigus sportinėms rungtims, mamos ir tėčiai, močiutės ir seneliai dalyvavo smagioje viktorinoje, kurią surengė Kretingos rajono savivaldybės Motiejaus Valančiaus viešosios bibliotekos Laivių filialo bibliotekininkė Ramutė Reikienė. Viktoriną laimėjo Darina Reikaitė.

Po rungčių ir apdovanojimų, aktyvią šeimos ir sporto šventę tęsė Pepė Ilgakojinė iš Kretingos, kuri pokštavo, žaidė, piešė ant veidukų, lankstė iš balionų figūrėles, pildė įvairiausius vaikų norus.

Prieš surengiant šeimos ir sporto šventę vyko aktyvūs tvarkimosi darbai, prie kurių prisidėjo Imbarės seniūnijos vyrai, bendruomenės nariai, įvairaus amžiaus kaimo gyventojai – negailėdami savo laiko kibo į bendras veiklas. Technika pagelbėjo ūkininkas Alvydas Šetkus.

Imbarės seniūnijos vyrai pakabino naują krepšinio stendą, kurį padovanojo Imbarės seniūnijos sporto klubas ,,Imbarė“. Rengiant šventę talkino Germanas Vaniuchinas. Džiugu, kad visų bendromis pastangomis įvyko turininga šeimos ir sporto šventė, padovanojusi nuostabių akimirkų ir gerų emocijų.

Laivių skyriaus vedėja Rožė Žvinklienė

Skip to content