Naujienos

Šeimos šventė Žvainių skyriuje

seimu
0
Žvainių skyriuje jau tampa graži tradicija minėti Tarptautinę šeimos dieną.
Šiemet vėl Imbarės krašto žmonės rinkosi į šventę „Šeima – lyg židinys, jei kurstysi bendravimą kaip liepsną, ji gyvuos“. Suvieniję jėgas Žvainių skyrius ir asociacija „Imbariečių draugija“ dovanojo žmonėms smagų pabuvimą drauge.

Visi atėję į šventę turėjo progą įsiamžinti prie koridoriuje įrengtos fotosienelės, skirtos būtent šiai šventei.

Už gražią draugystę su mumis esame dėkingi Lietuvos Seimo narei Levutei Staniuvienei, Kretingos rajono tarybos narei Daliai Martišauskienei bei Imbarės seniūnui Antanui Turauskiui. Seimo narė L. Staniuvienė savo padėkas įteikė nusipelniusioms Imbarės krašto šeimoms – Stasei ir Augustinui Zaleckiams bei Petronelei Indriuškienei. Aktyviausiais bendruomenės šeimas padėkomis apdovanojo ir „Imbariečių draugijos“ pirmininkė Daiva Stonkuvienė. Salantų kultūros centro padėka Tarptautinės šeimos dienos proga įteikta Daivai ir Antanui Stonkams, už aktyvų dalyvavimą visuomeniniame gyvenime bei nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą su Žvainių skyriumi.
Nuotaikingas dainas ir melodijas šventės dalyviams dovanojo viešnios iš Mosėdžio – moterų vokalinis ansamblis “Volungėlės” (vad. Vita Pajarskienė), Lazdininkų skyriaus kapela (vad. Raimondas Grabys) ir mūsų, Žvainių skyriaus, vokalinis ansamblis bei instrumentinė grupė (vad. Antanas Žvinklys).
Nuoširdžiausi padėkos žodžiai dainininkams ir muzikantams, gardžiųjų grybukų kepėjoms Rita Dobrovolskienei ir Editai Dobrovolskienei, taip pat ačiū Jurgiui Dvarionui už nuostabius šviesos efektus ir ištvermingą darbą prie muzikinio pultelio ir bendruomenės pirmininkei, visų švelniai vadinamai Daivute, už jos neišsenkančius kūrybinius sumanymus, idėjas, už žengimą koja kojon su Žvainių skyriumi ir už visokeriopą pagalbą visur ir visada.
Ačiū visiems kartu ir kiekvienam atskirai už gražią mūsų visų bendrystę.
Žvainių skyriaus vedėja Vitalija Valančiutė
Skip to content