Naujienos

Suvienijo gražios progos ir nauja veikla

mokytoju_diena
0

Savaitgalį Salantų kultūros centro Žvainių skyriuje netrūko gražių emocijų bei šiltų linkėjimų. Čia vakaronėje „Ilgoji pertrauka prie arbatos puodelio“ buvo minimos dvi progos – Mokytojų diena ir Pagyvenusių žmonių diena.

Prie arbatos puodelio paplepėti ir pasiklausyti ansamblio „Imbariečiai“ dainų susirinko kelios dešimtys buvusių krašto mokytojų bei garbaus amžiaus žmonių. Pasak skyriaus renginių organizatorės Vitalijos Valančiutės, mokytojai pasijautė pamaloninti ir reikalingi – turėjo progą pabūti kartu, pasidalinti prisiminimais.

„Vakaronei turėjome dvi gražias progas. Norėjome draugėn sukviesti senuosius krašto mokytojus. Tai buvo ir pirmasis renginys man, kaip Žvainių skyriaus renginių organizatorei ir Antanui Žvinkliui, skyriaus meno vadovui. Skyriaus scenoje debiutavo po ilgos pertraukos vėl susibūręs „Imbariečių“ ansamblis“, – „Švyturiui“ pasakojo V. Valančiutė.

Galimybe pabendrauti bei pabūti kartu besidžiaugiančius mokytojus vakaronės organizatoriai pasveikino ne tik žodžiais. Jiems buvo įteiktos išskirtinės Andželos Dvarionienės iš linų pagamintos puokštės. Mokytojams skirtos ir „Imbariečių“ ansamblio dainos.

„Ansamblis vėl atgijo, turime naujų narių. Dabar ansamblis vienija 12 moterų, jų pasirodymas buvo visiems dovana. Dovanų, kaip nauji skyriaus darbuotojai, sulaukėme ir mes. O didžiausia  dovana mums yra žmonių entuziazmas. Organizuojant renginį nieko nereikėjo prašyti – moterys pačios siūlo pagalbą, idėjas. Juokavau, kad dirbti bus pusė bėdos, bet kad bus taip gerai, tikrai nesitikėjau. Vietinių žmonių entuziazmas, supratimas, pagalba yra tas varikliukas, kuris skatina dirbti, stengtis. Aplinkinių entuziazmas yra geriausias mūsų darbo įvertinimas. Žmonės nori veiklos, buvimo kartu, savirealizacijos – to kartu ir sieksime“, – kalbėjo neseniai naujas pareigas skyriuje eiti pradėjusi V. Valančiutė.

„Imbariečių“ ansamblis kartu su meno vadovu A. Žvinkliu jau rengiasi kitiems koncertams – spalį ansamblis dalyvaus Salantų bibliotekos veiklos jubiliejuje.

“Švyturys” informacija

Skip to content