Šventinis protmūšis „Kodas 03•11“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai – Kovo 11-ajai – paminėti, Salantų kultūros centre – įvyko! 
Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems – emocijų tikrai netrūko! Šventinės popietės metu ne tik sukome galvas atsakinėdami į klausimus, bet ir jaukiai bendravome, vaišinomės čili sriuba bei atsigaivinome HBH Palanga dovanota namine gira.
Nuoširdžiai dėkojame protmūšio prizų steigėjams – Atostogų Parkas ir ARTYN teatras. Jūsų palaikymas mums labai svarbus. 
Ačiū kraštiečiui Pauliui Vaniuchinui už itin suktus klausimus apie Salantus – ne vienam teko rimtai pasukti galvą!
Dėkojame už savo kūrybos muzikinius intarpus protmūšyje dovanojusiai JERUBEI (Gretai Nogobodytei)! 

Dar kartą ačiū visiems dalyviams – už gerą nuotaiką ir bendrystę!















