Naujienos

,,Tautiška giesmė aplink pasaulį“- tradicija, kuria verta didžiuotis

DSC_0060
0

Liepos 6 – oisos vakaras draugėn sukvietė Imbarės krašto žmones. Žvainių skyriuje, suvienijus jėgas kultūros darbuotojams ir „Imbariečių draugijai“ buvo paminėta Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena. Tokį lietingą vakarą gausiai susirinkę žmonės pasodino ąžuoliuką, kurį šios dienos garbei smagiai pavadino Imbarės valstybės ąžuoliuku. (O ąžuoliuką bendruomenės žmonės prasivežė iš viešnagės Grūšlaukėje, kur saviveiklininkė Rasa Gliožerytė jį gavo vardo dienos proga ir padovanojo bendruomenei). Pasodinus ąžuoliuką, visi buvo pakviestio prie neseniai bendruomenės moterų surinktų vaistažolių arbatos ir firminio Žvainių skyriaus pyrago. O pyragų tą vakarą netrūko – Imbarės krašto moterys puikios šeimininkės, tai vaišinomės įvairiausiais jų iškeptais saldumynais. „Imbariečių draugijos“ pirmininkė Daiva Stonkuvienė kartu su bendruomenės žmonėmis pasidžiaugė laimėtais projektais, aptarė, kaip juos įgyvendins.

Ir svarbiausia minėjimo akimirka – prie Žvainių skyriaus ir „Imbariečių draugijos“ būstinės pastato visi sugiedojo „Tautišką giesmę“. Himnas skambėjo labai darniai, nes jį giedoti padėjo visas Žvainių skyriaus vokalinis ansamblis. Džiaugiamės, kad tokį svarbų kiekvienam lietuviui vakarą kartu su vietos žmonėmis buvo ir Imbarės seniūnas Antanas Turauskis su žmona. 
Nuoširdūs padėkos žodžiai Imbarės seniūnui, vokalinio ansamblio nariams, bendruomenės žmonėms, kad tą vakarą (ir ne tik) mus vienijo bendrystė. Ačiū jums visiems už aktyvumą, už pagalbą, už palaikymą ir buvimą kartu.
Žvainių skyriaus renginių organizatorė Vitalija Valančiutė

 

Skip to content