Artimiausi renginiai

Teatro Atviras ratas spektaklis „JUODA-BALTA“ Salantų kultūros centre

salantai
0
Džiaugiamės turėdami galimybę pranešti, jog ir šiemet TEATRAS ATVIRAS RATAS apsilankys Salantuose! Šį kartą su biografinėmis improvizacijomis „Juoda-Balta“ (rež. Aidas Giniotis). Kviečiame prasmingai praleisti Valstybės dieną! 
„Juoda – Balta“ – pagal unikalų „Atviro rato” metodą sukurtas spektaklis, tęsiantis teatro vizitinėmis kortelėmis tapusių biografinių improvizacijų „Atviras ratas“ bei „Lietaus žemė“ tradiciją. Šis spektaklis – sovietmečiu gimusios ir augusios, Sąjūdžio laikotarpį patyrusios kartos biografinės istorijos, koduojančios epochos lūžį patyrusių žmonių pasirinkimus ir išgyvenimus.
Gyvenimas sovietinės okupacijos laikotarpiu subrandino itin skirtingų biografijų ir pasaulėžiūrų žmones: vieni iš jų augo su baime ir mokėsi prisitaikyti, kitus, priešingai, augino troškimas pasipriešinti sistemai ir noras tikėti, jog iš pirmo žvilgsnio nesugriaunama santvarka sulauks baigties. Sąjūdis ir jį sekusi Nepriklausomybė šiai kartai tapo ne tik politinių pokyčių, bet ir kiekvieno individualių pasirinkimų laikotarpiu. Pasyvūs stebėtojai, rizikuoti savo pačių bei artimųjų saugumu pasiryžę kovotojai, skeptikai – visi jie, vedami savo įsitikinimų, rado savąją vietą istorijoje. „Juoda – Balta“ nukreipia į šią vietą atvirą ir asmenišką žvilgsnį, o praėjus trisdešimčiai metų ir per ištiestos rankos atstumą vėl bręstant kertiniams istoriniams lūžiams, spektaklio kūrybinė komanda siekia kalbėti apie tai, kaip skirtingų žmonių pasirinkimai suformavo bei tebeformuoja visuomenę, kurioje gyvename.
Režisierius Aidas Giniotis.
Vaidina: Jurgis Marčėnas, Matas Pranskevičius, Ieva Stundžytė, Justina Smieliauskaitė, Jonas Šarkus, Aistė Šeštokaitė, Justas Tertelis, Benita Vasauskaitė
Projektas „Teatro Atviras ratas spektaklių sklaida regionuose“
Projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba.
Valstybės dienos proga liepos 6 d. 17.00 val. Salantų kultūros centre! Būtina registracija – tel. 867281551. Spektaklis – nemokamas.
Salantų kultūros centro informacija

Skip to content