Naujienos

Tradicinė Salantų miesto šventė 2023

0
Ačiū visiems dalyvavusiems, buvusiems kartu ir prisidėjusiems prie tradicinės Salantų miesto šventės!
Ačiū už skambėjusias dainas ir muziką mugėje „Geradarės Anės juomarks“ Salantų kultūros centro Žvainių skyriaus vokaliniam ansambliui ir instrumentinei grupei, Laivių skyriaus kapelai LAIVE, Juodupėnų skyriaus vokaliniam ansambliui!
Ačiū už šokį Salantų kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių grupei SALANTA!
Ačiū Salantų Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos klebonui Audriui Keršiui už organizuotus tradicinius PORCIUNKULĖS atlaidus!
Ačiū Kretingos rajono savivaldybės merui Antanui Kalniui, Lietuvos Respublikos Seimo nariui Antanui Vinkui, Kretingos rajono savivaldybės tarybos nariams Daliai Bieliauskienei, Vitalijai Valančiutei, Justei Stonkutei, Juozui Mažeikai, Giedriui Petreikiui, Kretingos rajono savivaldybės administracijos kultūros ir sporto skyriaus vedėjai Daliai Činkienei už apsilankymą, sveikinimus, buvimą kartu!
Ačiū Liudui Mikalauskui, Egidijui Bavikinui ir pučiamųjų sekstetui BRASS BRAVO už tarpukario šlagerių programą „Onyte einam su manim pašokti“!
Ačiū už realizuotą gatvės meno projektą – Salantų miesto reikšmingų objektų žemėlapį – studijai GYVA GRAFIKA, iliustratorei Jūratei Veteikytei.
Ačiū Etnostudijos pievos edukatoriams Ilonai Pocevičiūtei ir Artūrui Dargužiui!
Ačiū už linijinių šokių šėlsmą parko stadione – Salantų kultūros centro linijinių šokių grupės „Mozaika“, Klaipėdos linijinių šokių klubo „Canto”, Radviliškio kultūros centro kantri ir linijinų šokių grupės „Verpetukės”, Šiaulių studijos „Salida“, Gargždų linijinių šokių klubo „Gargždė”, Plungės rajono Žemaičių Kalvarijos kultūros centro šokių kolektyvo „Šokio vizija“ šokėjams!
Ačiū už vakaro muzikinę programą Salantų kultūros centro kapelai STRAZDELIS, Irenai Starošaitei, Žilvinui Žvaguliui ir Grupei 2!
Nuoširdžiausi padėkos žodžiai skamba ir vietos įmonėms: UAB NOKVĖJA PLIUS, UAB GVIGĖ, kavinė-picerijai VERONA, kavinei PAKALNUTĖ, Rūtos Šiaulienės įmonei, Dariaus Šapalo malūnui RUGELIS ir visiems prekybininkams, paslaugų teikėjams už finansinę ir visokeriopą paramą.
Ačiū šventės dieninę programą papuošusiems raitiesiems skautams (RAITIJA) ir jų vadovui Liudui Augaičiui iš Klausgalvų!
Ačiū Irmai ir Mariui Staponkams (UAB GVIGĖ) bei visai jų komandai už tai, kad į šventinį savaitgalį įsiliejo ir senosios Salantų futbolo tradicijos. Ačiū salantiškiams krepšinininkams už suorganizuotą sekmadieninį krepšinio 3×3 turnyrą!
Dėkojame renginio vedėjui Artūrui Ženčiui!
Ačiū už užfiksuotas akimirkas fotografui Arvydui Gurkšniui (Garvis).
Šventę rėmė Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija, Kretingos rajono savivaldybė.
AČIŪ!
Šventės organizatoriai:
Kretingos rajono Salantų kultūros centras
Salantų miesto seniūnija
Salantų miesto bendruomenė
Skip to content