Naujienos

Tradicinė šeimų šventė „Šeima – bendrystės sodas“ Žvainių skyriuje

0
Į tradicinę, jau septintus metus vykstančią šventę „Šeima – bendrystės sodas“ vėl pakvietė Žvainių skyrius ir „Imbariečių draugija“. Pačias nuostabiausiais dainas ir melodijas susirinkusiesiems dovanojo Salantų meno mokyklos ugdytiniai ir jų mokytojai. Jautriausiais sielos kerteles palietė šeimyninių ansamblių pasirodymai. Buvo jautru, gražu, miela ir dvelkė didžiule meile. Labai nuoširdi padėka mūsų bendrystės sodo atžalynui, jų mokytojams ir meno mokyklos direktorei Silvijai Piluckienei. Mes labai vertiname mūsų gražią bendrystę.
Gerą nuotaiką visiems dovanojo šaunus ansamblis iš Vydmantų skyriaus „Perlanta“ ir jų vadovė Jolanta Japertienė. Jų nuostabios dainos ir nuoširdus bendravimas abejingų nepaliko. Šventinį koncertą vainikavo Žvainių skyriaus ansamblio ir instrumentinės grupės (vad. Antanas Žvinklys) pasirodymas ir naujos šio kolektyvo dainos.
Imbarės seniūnas Antanas Turauskis pasidžiaugė šilta šeimyniška bendryste ir negailėjo gražių žodžių šauniems kolektyvams bei jų vadovams. Neprarasti tos bendruomeniškumo dvasios linkėjo Leliūnų bendruomenės pirmininkė Ingrida Velykienė.
Mūsų bendrystės sodas negali nežydėti, kai turime tiek daug nuostabių draugų, puikių kaimynų, darnią bendruomenę, vienijančią nuoširdžius žmones. Širdingai dėkojame visiems, buvusiems kartu su mumis mūsų bendrystės sode.
Žvainių skyriaus vedėja Vitalija Valančiutė
Skip to content