Naujienos

Vaikų gynimo diena Laiviuose

laiviai_gynimodiena
0
Birželio pirmąją Laivių kultūros kieme vyko šventė, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. „Vaikai mūsų ateitis ir viltis.

Džiaugėmės pirmaisiais vaikų žingsniais, ištartu pirmuoju žodžiu, ar išmoktu eilėraščiu“,- šventę sveikinimais ir žaidimų varžytuvėmis pradėjo bibliotekininkė Ramutė Reikienė. Vaikai turėjo kuo greičiau sudėti knygeles pagal abėcėlę ir kas gražiau paskaitys eiles ar pasakas. Į smagią veiklą įsitraukė ne tik vaikai, bet ir mamytės bei močiutės.

Skambant trankiai muzikai antrą varžytuvių etapą perėmė renginių organizatorė Rožė Žvinklienė. Vaikai išbandė vikrumą estafetėse: „Bulvių sodinime“, „Vėžlių lenktynėse“, „Kamuolio ir smiginio metime“. Vaikų akyse spindėjo džiaugsmas, energija veržėsi pro kraštus, visi buvo puikios nuotaikos. Varžytuvių nugalėtojai  Agnė Žvinklytė, Tautvydas Abrutis ir Donatas Valauskas buvo apdovanoti prizais. Po smagios veiklos vaikai vaišinosi saldumynais bei pačių keptais sausainiais. Šventės pabaigoje vaikų laukė staigmena – ledai.

Organizatorėms smagu, kad šventė sujungė tiek didesnius, tiek mažesnius vaikus. Ir taip norėtųsi, kad visų vaikų vaikystė tokia ir būtų – kupina kuo spalvingesnių įspūdžių, džiaugsmo, nuoširdaus vaikiško juoko.

Laivių skyriaus renginių organizatorė Rožė Žvinklienė

Skip to content