Naujienos

Vakaronė Žvainiuose

vakarone
0
Į tradicinę vakaronę Imbarės krašto žmones vėl pakvietė Žvainių skyrius ir „Imbariečių draugija“. Sulaukta gausaus būrio žmonių ir garbingų svečių. Nuveiktais mūsų darbais ir gražiu Žvainių skyriaus bei „Imbariečių draugijos“ bendravimu ir bendradarbiavimu džiaugėsi Salantų parapijos klebonas Juozas Rudys, Kretingos rajono savivaldybės tarybos narė Dalia Martišauskienė bei Imbarės seniūnas Antanas Turauskis. Ačiū svečiams už bendrystę su mumis, už dovanas ir už širdingus palinkėjimus.

Vakaronės dalyviams nuostabų koncertą dovanojo Žvainių vokalinis ansamblis ir instrumentinės grupė bei viešnios iš Daukšių – moterų vokalinis ansamblis „Svaja“. Ačiū nuostabiems muzikantams Petrui ir Tomui už nuotaikingą muziką.

Vakaronės metu, apžvelgiant jau beveik praėjusių metų darbus, dėkota visiems, kurie šiemet buvo kartu su Žvainių skyriumi ir „Imbariečių draugija“ džiaugsme ir varge, renginiuose, išvykose, edukaciniuose užsiėmimuose, popietėse bei minėjimuose. Dėkota visiems, be kurių pagalbos, rūpesčio, gero žodžio ar finansinės paramos būtų sunku dovanoti žmonėms tokias šventes. Dėkota tiems, kurie negailėjo gero žodžio, atjautos, supratingumo. Tik suvienijus visiems jėgas, padaromi maži ir dideli darbai.
Ačiū Andželai Dvarionienei už nuostabias puokštes stalui papuošti, ačiū šeimininkėms Petronelei, Janinai, Katrytei už gardžias vaišes, ačiū Jurgiui Dvarionui už įspūdingus šviesos efektus. Dėkoju „Imbariečių draugijos“ pirmininkei Daivai Stonkuvienei už visokeriopą pagalbą ir bendradarbiavimą. Jūsų ir mūsų visų dėka šis vakaras buvo jaukus, šiltas, linksmas, nuoširdus ir įspūdingas.
Žvainių skyriaus vedėja Vitalija Valančiutė
Skip to content