Naujienos

Valstybės atkūrimo diena Žvainiuose

Vasario 16 Zvainiuose_small
0

Valstybės atkūrimo dieną Salantų kultūros centro Žvainių kultūros namuose vyko muzikinė-literatūrinė popietė “Lai skamba tavo vardas, Lietuva”. Jaukioje ir šiltoje salėje susirinkusieji klausėsi renginių organizatorės Aušros Dvarionienės parengto montažo, savo kūrybos eiles apie Lietuvą, žmogų, gimtinės laukų grožį skaitė vietos poetė imbarietė Aldona Anužienė.

Poetė paskaitė savo kūrybos eilėraštį, kurį paskyrė savo dukrai, išvykusiai iš Lietuvos…
Šventės džiaugsmu su visais pasidalino į popietę atskubėjęs Imbarės seniūnas Antanas Turauskis, sveikinimo žodį tarė bendruomenės seniūnaitis Adomas Gikaras, kuris pasidžiaugė pagausėjusiu saviveiklininkų būriu, kad renginiuose dalyvauja vis daugiau žmonių, ansamblio dalyvėms bei eilių kūrėjai A.Anužienei įteikė gėlių.
Ansamblio “Imbarietės” (vad. A.Dvarionienė) dainininkės susirinkusius dalyvius džiugino skambia lietuviška daina, o dainą “Žemėj Lietuvos”, sustoję ir susikibę rankomis, dainavo visi susirinkę į šventę. Po renginio popietės dalyviai buvo pakviesti prie vaišių stalo ragauti šventinio pyrago, pasivaišinti saviveiklininkų bei dalyvių atsineštomis vaišėmis.

Fotoreportažas

Skip to content