Naujienos

Vasaros šventė Laiviuose

Vas_Laiv_small
0

Jau tradicija tapo, kad liepos 6 d. organizuojama Vasaros šventė, skirta karaliaus Mindaugo karūnavimo (Valstybės dienai) pažymėti. Tai tarsi savotiški atlaidai, kai susirenka ne tik  mūsų kaimo, bet ir aplinkinių kaimo bendruomenių žmonės kartu atšvęsti, pabūti, pabendrauti, pasižiūrėti koncerto, pasidalinti savo džiaugsmais ir rūpesčiais bei ateities planais. Tradiciškai su švente visus pasveikino Laivių kaimo bendruomenės „Laiviai“ pirmininkė Irena Šetkienė. 

Ji pasidžiaugė bendrai nuveiktais darbais, supažindino, kokie nauji darbai laukia mūsų kaimo žmonių ateityje. Visus susirinkusius pasveikino  Salantų kultūros centro Laivių skyriaus vedėja Stasė Butkevičienė, kuri palinkėjo visiems gražios, linksmos, prasmingos bei ramios Vasaros šventės. Buvo padėkota visiems geradariams, kurie prisidėjo organizuojant šventę ne tik finansiškai, bet ir savo nuoširdžiu darbu, vaišėmis ir viskuo, kuo galėjo. 21 val., kai visa Lietuva giedojo Tautišką giesmę, mes visi šventės dalyviai prisijungėme prie šios gražios akcijos giedodami su visais pasaulio Lietuviais.
Šventinį koncertą Laivių skyriaus meno mėgėjų kolektyvai, kuriems vadovauja meno vadovė Jurgita Palubinskaitė ir vedėja Stasė Butkevičienė. Į svečius pasikvietėme Žvainių bendruomenės namų vokalinį ansamblį „Imbarietės“, kuriam vadovauja Aušra Dvarionienė. Nuostabiu balsu žmones džiugino jaunoji dainininkė Gabriella, galbūt  būsimas Lietuvos talentas. Šventėje ji tikrai buvo pripažinta ir palydėta ovacijomis.
Daug nuostabių akimirkų žmonėms dovanojo operos dainininkės Vilija ir Laima, kurios atliko pasaulinės klasikos muzikinius perlus. Ilgais plojimais atsistoję žmonės dėkojo joms ir visiems koncerto atlikėjams.
Dėkojame Salantų senovinių automobilių klubo atstovams,  kurie savo apsilankymu pagerbė mūsų šventę.

 

Laivių skyriaus vedėja Stasė Butkevičienė

Fotoreportažas

Skip to content