Naujienos

Žiemos puokštė

Kal_P_small
0

 Trečiadienį, gruodžio 12 dienos popietę, imbariečiai rinkosi Kalėdinių- Naujametinių puokščių parodą ,,Žiemos puokštė“, kurią organizavo Salantų kultūros centro Žvainių kultūros namų renginių organizatorė Aušra Dvarionienė.

Kasmet rengti puokščių parodas jau tapo tradicija.
Šiemet  į parodą puokštes pristatė net trylika jas kūrusių autorių: Daiva Pozniakienė ir Edita Dobrovolskienė iš Skaudalių kaimo, Sigutė Gikarienė iš Gaivališkės, Gargždelės  kaimo gyventoja Bieliauskienė Jurgita, imbariškės Danguolė Jackevičienė, Aldona Anužienė, žvainiškės Ona Mikutaitė, Konstancija Šmaižienė, Aldona Šmitienė, Aušra Dvarionienė, Katrytė Puškorienė, Joana Bertašiutė, Danutė Bertašienė.

Parodos dalyviai bendravo prie paruošto Adventinio stalo. Uždegus dvi Advento žvakutes, dalyviai, išsitraukę iš po staltiesės po šieno stiebelį, būrė savo ateitį, minė mįsles, klausėsi imbariškės Aldonos Anužienės sukurtų ir skaitomų eilių apie Adventą, žiemą. Renginio organizatorė A. Dvarionienė padėkojo visoms puokščių autorėms, dalyvavusioms parodoje ir įteikė po Kalėdinį suvenyrą. Parodos dalyviams buvo palinkėta greičiau  priartėti prie Kūčių vakaro ir Šv. Kalėdų.


Skip to content