Naujienos

Žiemos žvejų šventė 2017

IMG_1283
0

Vasario 18-tą dieną ant Pesčių tvenkinio ledo nuo ankstaus ryto rinkosi poledinės žūklės mėgėjai ir profesionalai. Tradicinė žiemos „Žvejų šventė“ šiemet pritraukė apie pusšimtį dalyvių ir dar daugiau žiūrovų. Kol žvejai viliojo žuvis, žiūrovai turėjo progą pasigrožėti linijinių šokių grupės „Mozaika“ pasirodymais, pažaisti futbolą ant ledo, pasivaržyti tarpusavyje įvairiose sportinėse rungtyse.

Pagrindinį sportinių rungčių prizą – V. ir V. Baltuonių įsteigtą, dešimt kilogramų sveriantį kalakutą – iškovojo Petras Viluckas iš Grūšlaukės, įrodęs savo rankų stiprumą.
Šiemet varžybų metu iš viso sugauta apie 37 kg žuvies. Pirmąją vietą iškovojo Salantų medžiotojų klubo komanda: Jonas Galdikas, Antanas ir Artūras Rozgai. Antrąją vietą užėmė Grūšlaukės komanda: Stasys Jasunskas, Mindaugas Kniūkšta ir Egidijus Kniūkšta. O trečioji vieta atiteko komandai pavadinimu „Kukurūzai“: Mindaugui ir Simonai Mockevičiams bei Vilmantui Kairiui.
Asmeninėse varžybose nepralenkiamas buvo ir pirmąją vietą iškovojo Artūras Rozgus, sugavęs net 4 kg 299 g žuvies. Antras liko Rimantas Valinskas su laimikiu, sveriančiu 2 kg 969 g, o trečiasis – Arūnas Adomauskis su 2 kg 262 g žuvies.
Prizais buvo apdovanoti ne tik daugiausiai žuvies ir mažiausiai baudos taškų surinkę žvejai, bet ir kiti varžybų dalyviai. Rėmėjų įsteigtais prizais buvo apdovanoti: vienintelė varžybų dalyvė moteris, vyriausias, jauniausias ir net mažiausiai žuvies sugavę žvejai. O pasivaržę, pasportavę ir geros nuotaikos kupini šventės dalyviai ir svečiai buvo pavaišinti karšta žuviene.

 

Fotogalerija

Salantų kultūros centro informacija

Skip to content