Naujienos

Žvainių ansamblio koncertas Seime

seime
0
Lietuvos Respublikos Seimo narė Levutė Staniuvienė organizavo Kretingos krašto kūrėjų darbų parodą. Į įspūdingą parodos atidarymą vyko tautodailininkai, Žvainių skyriaus vokalinis ansamblis ir instrumentinė grupė (vad. Antanas Žvinklys), Kretingos „Bočiųš“, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) Kretingos skyriaus nariai. Kretingos krašto žmones sveikino LVŽS frakcijos Seime seniūnas, Kultūros komiteto pirmininkas Ramūnas Karbauskis, Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė, Žemaičių grupės Seime pirmininkė Rimantė Šalaševičiūtė, į susitikimą prie arbatos puodelio pasveikinti žemaičių atėjo ir Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis.

 
Visi dalyvavę renginyje esame be galo dėkingi Seimo narei Levutei Staniuvienei, jos padėjėjai Seime Dalei Andreikėnienei už šiltą priėmimą, už rūpestį mumis, už ekskursiją po Seimo rūmus. Už pilną įspūdžių kelionę dėkojame LVŽS Kretingos skyriaus pirmininkei Daliai Martišauskienei ir rėmėjams Algimantui Šoblinskiui bei Edmundui Petrošiui.
Ačiū mūsų krašto tautodailininkams Edmundui Giedrimui, Edvardui Tedevušui Stalmokui, Augustinui Zaleckiui, Danutei Pučkorienei, Palmirai Pučkoriūtei, Reginai Gasauskaitei už darbus, kurie visą spalio mėnesį eksponuojami Seimo rūmų erdvėse. Seime ne tik eksponuojami Kretingos krašto kūrėjų darbai, bet ir skambėjo kretingiškių kompozitorių Prano Razmaus bei Aloyzo Žilio sukurtos dainos, kurias atliko Žvainių skyriaus saviveiklininkai. Ačiū Žvainių skyriaus vokaliniam ansambliui ir instrumentinei grupei, skaitovei Inesai Stonkutei už smagią programą. Ačiū Daliai Puotrienei už sueiliuotą žemaitišką įžangą mūsų pasirodymui. Ačiū visai didžiulei kompanijai – visi kartu padarėme, kad ir renginys, ir kelionė būtų nepamirštami.


Žvainių skyriaus vedėja Vitalija Valančiutė

Skip to content