Naujienos

Žvainių skyriuje pakvipo žolynais ir medumi

zolynai
0
Pagaliau atėjusi vasara leido Žvainių skyriaus ir „Imbariečių draugijos“ nariams susirinkti į edukacinį užsiėmimą „Kai pakvimpa žolynais ir medumi“.
Renginio dalyviai ne tik klausėsi žolininkės Andželos Dvarionienės ir bitininkės Daivos Jonauskienės patarimų apie vaistažolių ir bičių produktų naudą, bet ir patys pasklido po laukus ir miškus rinkti vaistingųjų žolynų, kad ateinančiais metais Žvainių skyriuje vykstantys renginiai kvepėtų žolelių arbatomis.

Diena išties buvo turininga: kiek pasisemta žinių, pabendrauta, surinkta daugybė vaistinių augalų. Širdingai dėkoju Andželai ir Pranui Dvarionams už svetingai atvertus sodybos vartus edukacinio užsiėmimo dalyviams. Ačiū Daivai Jonauskienei už šviežią ką tik išsuktą medų. Nuoširdi padėka visiems dalyviams – Aldonai Anužienei, Ainai Brazdeikienei, Aldonai Matevičienei, Petronelei, Indriuškienei, Daliai Gurkšnienei, Gražinai Selkauskienei, Daivai ir Antanui Stonkiams, Zitai Mikužienei, Danutei Bertašienei, Rimai Jasevičiene, Katrytei Puškorienei bei mažiesiems mūsų pagalbininkams Evelinai ir Povilui už talką. Ačiū puikioms šeimininkėms už gardžias vaišes. 


Žvainių skyriaus vedėja Vitalija Valančiutė

Skip to content