Naujienos

Žvainių skyriuje – šventinis šimtmečio minėjimas

100
0
Žvainių skyriuje įvyko šventinis šimtmečio minėjimas „Lietuva – ugnis, kurią kūrenam“. Gerą nuotaiką kūrė Palangos kultūros ir jaunimo centro Šventosios skyriaus moterų vokalinis ansamblis „Eldija“ (vadovas Juozas Tubinas) bei Žvainių skyriaus saviveiklininkai (vadovas Antanas Žvinklys).
Vasario 16-ąją, prieš 100 metų, buvo įkūnyta didžiausia mūsų tautos svajonė.

Troškimas ir pareiga išsaugoti, apginti savo valstybę šiandien mus sieja su ryžtingais romantikais, kurie praėjusio amžiaus pradžioje užsibrėžė tikslą grąžinti Lietuvai tai, ką okupacijos viena po kitos atėmė ir naikino – valstybingumą, tapatybę, kalbą, savigarbą. Mes turime ko mokytis iš savo Vasario 16-osios. Drąsos ir ryžto, kai reikia priimti sprendimus, atkaklumo ir tvirtumo, kai tenka įveikti sunkumus, išlikti tvirtiems ir nepalaužiamiems.
Valstybės atkūrimo dieną didžiuojamės visų Lietuvos žmonių darbais, kūryba ir meile Tėvynei. Tegul ji mums ir toliau bus neišsenkantis įkvėpimo šaltinis. Vasario 16-ąją visi būkime su Lietuva ir tegul Lietuva suskamba kiekvieno širdyje.
Iškilmingos šventės proga Imbarės krašto žmones sveikino Imbarės seniūnas Antanas Turauskis ir „Imbariečių draugijos“ pirmininkė Daiva Stonkuvienė. Organizatorių vardu labai dėkoju visiems, dar nepalaužtiems gripo, kurie buvome kartu šią ypatingą Lietuvai dieną. Už nuotaikingą programą dėkoju ansambliui „Eldija“ ir mūsų saviveiklininkams. Už skanias idėjas – šeimininkėms Janinai, Gabrielei, Andželai ir Katrytei. Už įspūdingą ir nepaprastai gardų trispalvį šimtmečio tortą ačiū sakau Gražinai. Už visokeriopą pagalbą ir palaikymą – savo bendražygei, bendruomenės pirmininkei Daivai. Ačiū visiems, šimtmetį šventusiems kartu su mumis.
Žvainių skyriaus vedėja Vitalija Valančiutė
Skip to content