Naujienos

Įžiebti eglutę salantiškiams padėjo “Svirplys”

0
Per miestus ir miestelius, per kaimus ir kaimelius vilnija šventiniai kalėdinių eglių įžiebimo renginiai. Salantų seniūnijos ir kultūros centro specialistai į iškilmingą kalėdinės eglės įžiebimo ceremoniją pakvietė ir salantiškius.

Susirinkusiuosius prie skvere papuoštos žaliaskarės linksmino ir mankštintis, šokti bei dainuoti kvietė šiauliečių grupė “Svirplys”. Kalėdų seneliui ir miesto seniūnui Kazimierui Galdikui pasveikinus salantiškius su artėjančiomis gražiausiomis žiemos šventėmis, buvo įžiebtas Kalėdų ir Naujųjų metų simbolis – spalvotais bumbulais, šviečiančiomis žvaigždėmis ir įvairiaspalviais blizgučiais papuošta eglė.

Atrodo, niekas nepasikeitė: kaip ir prieš daugelį metų žiba žvaigždės, toks pat baltas sniegas, taip pat kvepia iš miško parnešta eglutė, o žmonių širdys vis taip pat trokšta gerumo, meilės ir vilties. Įvykių ir kasdienybės sūkuryje prabėga dienos, savaitės, metai, tačiau nuveikti darbai, pasakyti geri žodžiai ar ištiesta pagalbos ranka išlieka atmintyje ilgam. Tik tie metai gražiausi gyvenime, kurie kupini ieškojimų nerimo, atradimo džiaugsmų, nuskaidrinti bendravimu ir bendradarbiavimu bei abipusiu pasitikėjimu, turtingi prasmingų darbų ir reikšmingų pasiekimų. Tad to vieni kitiems prieššventiniu laikotarpiu ir linkėjo salantiškiai prieš dangų nušviečiant šventiniams fejerverkams.
Vitalija VALANČIUTĖ
   
Skip to content